“Hrozné”
Recenze Cafe Pohoda

Cafe Pohoda
Recenzováno: 12. října 2020

Obsluha byla naprosto příšerná. Aby mě někdo seřval v kavárně se mi dlouho nestalo. Je to škoda, protože prostředí kavárny působí velice příjemně. Je mi líto ale tuto kavárnu nemohu nikomu doporučit.

Poděkujte uživateli jankB795KV.

Recenzováno: 16. února 2019

Kavárnička Cafe Pohoda je jako jeden velký, hezky zařízený pokojíček,
kde jsou útulné a praktické sedací soupravy pro větší společnosti
a kvalitní polstrované židle u menších stolků.
Najdeme zde i menší knihovničku.

Obsluha je výborná, pozorná. Ke kávě jsem dostal jak umělé sladidlo, tak i brown sugar.
Káva byla skvělá, voňavá, čerstvě umletá, servírovaná s teplým mlékem.
Příjemná obsluha mě také upozornila na možnost nahlédnutí do denního tisku.
V chlazené vitrínce bylo množství různých druhů čerstvých moučníků za přijatelnou cenu.

V Cafe Pohoda je velice příjemné posezení a rád se sem opět vrátím.

Mé výše uvedené hodnocení a názor jsou naprosto neutrální a objektivní - nevlastním ani nevedu
žádný gastronomický objekt, takže nemusím považovat ostatní za mojí konkurenci.
K.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli LIKML.
Recenzováno: 25. ledna 2019

Když jsem viděli tak útulnou kavárnu, hned jsme se zamilovali, ale ne na dlouho... V kavárně byly dva obsazené stoly. Paní již od prvního pozdravení byla velmi nepříjemná, nápojový lístek nám div nehodila na stůl. S přítelem jsme výběr nápoje zapovídali, nadepisovali jsme pohledy, paní přišla a my jsme se ji zdvořile omluvili, že ještě nemáme. Takový výraz, jaký paní hodila neumím ani popsat, dál již k nám paní byla velmi arogantní. Tipy si brala sama, ale dál jsme to řešit nechtěli - rychle jsme kavárnu opustili, protože paní na nás koukala jako vrah.

Majitel by si měl dávat pozor na lidi, které přijímá, ne každý může dělat s lidmi.....

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli natinka240.
Recenzováno: 8. ledna 2019

O kávě bych nemluvil, obsluha značně nepříjemná až implicitně agresivní. Proč někdo chce provozovat kavárnu špatně je mi záhadou...

Datum návštěvy: duben 2018
1  Poděkujte uživateli albert_svajcr.
Recenzováno: 18. prosince 2018

naše oblíbené místo, rychlá obsluha, dobrá káva, uvítala bych jenom větší výběr zákusků, v létě posezení venku

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Wendyzelena.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cafe Pohoda, si také prohlíželi

Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Cafe Pohoda? Sdílejte své zkušenosti!