Zklamání

Po letech jsme jeli do Mariánek. První cesta vedla k Lesnímu prameni. Jaké bylo naše překvapení... přečíst další informace

Miluše H
Mladá Boleslav, Česká republika
Jak božské...

Recenzováno: 1. října 2020
Kraken167

Recenzováno: 1. října 2020

Naučili jsme se jezdit do ML a při každé cestě si vždy načepujeme domů něco z tohoto lahodného pramene. Doporučujeme všem!

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli Kraken167.
Recenzováno: 12. září 2020

Lesní pramen vyvěrá v parku kousek za městem. Krásný pavilon je, bohužel, mimo provoz, což je škoda.

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli arnikasam.
Recenzováno: 23. srpna 2020

Byl mi předepsán i paní doktorkou, poctivě jsem ho pila. Je dobrý a pomáhá, dokonce jsem ho inhalovala a samozřejmě si ho dovezla i domů.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli janan645.
Recenzováno: 18. června 2020

Lesní pramen již není v lese, protože okolí bylo zdevastováno pokácením části lesoparku. Kolonáda ve špatném stavu. Kavárna změněna v pension. Sochy Olbrama Zoubka odstraněny. Smutné.

Datum zážitku: červen 2020
Poděkujte uživateli 861pavelu.
Recenzováno: 15. července 2019 prostřednictvím mobilu

Další z pramenů, tentokrát mimo centrum lázní. Nachází se v krásném lesoparku na konci geologické stezky Goetheho. Je zde vyveden jednak samostatně a jednak v pitném pavilónu. Chutná docela dobře.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Bekulin.