“prostě skvělé”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 15. října 2020

Bylo jsme tu 2 večery po sobě, protože se nám tu moc líbilo ... nesmírně příjemná obsluha, výborné a specifické jídlo, lahodné vino ;-) Děkujeme a moc doporučujeme;-)

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli faronn2020.

Recenzováno: 11. září 2020 prostřednictvím mobilu

Majitelé této restaurace by měli věnovat pozornost svým zaměstnancům. V případě, že se jeden číšník nedokáže vyrovnat s určitým počtem zákazníků, potřebuje najít pomocníka nebo náhradu. Je naprosto nesprávné informovat hosty, že přijedou za 30 minut, a poté informovat, že nás neusadí, protože si nedokáže poradit a pracuje sám. Velký mínus! plánovali navázat spolupráci - nyní už nikdy.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli drkirichenko.
Recenzováno: 24. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Naprosto skvělá a přátelská obsluha. Jídlo výborné, doporučuji toho vyzkoušet co nejvíce. Byli jsme moc spokojení.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli kristinka_9595.
Recenzováno: 6. srpna 2020

Bylo jsme tu 2 vecery po sobě, protože se nám tu moc líbilo ... nesmírně prijemna obsluha, výborne a specifické jídlo, lahodne vino ;-) Děkujeme a moc doporučujeme;-)

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 0elenag.
Recenzováno: 27. července 2020

Při příchodu do restaurace, kterou jsme již opakovaně navštívili, nás tentokrát zdravila kouřící obsluha u vchodu....??!! Druhá část obsluhy, slečna asi 20 let se tvářila, že by ten večer byla radši někde úplně jinde, a v tomto duchu se nesl celý večer. Krevety na sádle nám donesli v prasklé misce, tudíž obsah začal celý vytékat. Na dotaz zda mají tonik s příchutí, nám obsluha stroze řekla, že ne! Snaha nabídnout něco podobného nebyla. Na placení jsme čekali 15 minut, přestože rest. byla skoro prázdná. Neuvěřitelné! A to, že obsluha netuší co je káva Affogato, nás závěrem opravdu nepotěšilo. Do profesionálního hodnocení má tato rest. opravdu daleko. Škoda...

Datum návštěvy: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli marcelabE143ML.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Medité, si také prohlíželi

Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Medité? Sdílejte své zkušenosti!