Nejnižší ceny Vašeho pobytu
Rezervujte nyní, zaplaťte po příjezdu
Agoda.com
65 US$
Tripadvisor65 US$
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Jsme nadšený z sítí hotelů Revelton. Každá další jejich pobočka nás mile překvapuje. Už jsme s manželkou navštívily každý hotel v České republice. Na příští rok plánujeme navštívit Revelton v Baku. Děkujeme celému týmu Revelton.

Poděkujte uživateli sandorc934.
Recenzováno: 24. září 2020

Apartmány a teritorium hotelu je velmi krásné. Čistota, klid a pohoda.Poloha výborná, dá se parkovat v vedlejších ulicích. Primo za hotelem cukrárna a restaurace. Nachází se kousek od centru města. Apartmány vybavený všem potřebným a navíc každý v výjimečným provedení. Můžeme jen doporučit

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli _X1101EW.
Recenzováno: 18. září 2020

Apartmány se nacházejí blízko centra Mariánských Lázní.Moderní prostředí, výborné vybavení a dobrý servis. Za třídenní pobyt celková spokojenost mohu jenom doporučit a proto také dávám plné hodnocení.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli rudav2020.
Recenzováno: 17. září 2020

Za naši rodinu velká spokojenost,mohu jen doporučit,všechno nové,do posledního detailu vkusně sladěné,čisté,dobře vybavené.Nedaleko od centra,hlavní promenáda na dosah.Obchody,restaurace,kavárny i cukrárny hned na jedné ulici.

Poděkujte uživateli svehlovalenka.
Recenzováno: 15. září 2020 prostřednictvím mobilu

S přáteli jsme si pobyt užili! Velmi nás zaujal self-check in, to jsme ještě neviděli Vše proběhlo na jedničku! Pokoje byly maličké, za to ale dostačující, nejvic jsme se pobavili v muzeu hudby! Super!

Poděkujte uživateli 645krist_nag.