Recenzováno: 5. října 2020

Byli jsme ubytování v apartmánu Louis Amstrong - krásný velký apartmán s balkonkem do dvora, ve kterém je umístěna originální kašna s hudebními nástroji. Zařízení je velice vkusné, nápadité, sladěné, ale především velice praktické. Prostě krása na pohled i užívání. Líbilo by se mi mít takto zařízený i vlastní byt. Překvapili nás detaily - výšivky nejen na přehozu, ale i na chodbách hotelu, název Revelton na hrnečkách, i na toastovači, který i na upečených toastech vytvořil počáteční písmeno "R". QR kódy na zařízeních, při jejichž načtení jste si mohli přečíst návody k jednotlivým zařízením. Apartmán vybaven kromě pračky, také trezorem, žehličkou s prknem, deštníkem... V útulném vestibulu samoobslužný automat na kafe a také chladící zařízení s dobrotami, které jste mohli zaplatit přes platební terminál. Jedním slovem "paráda", velice jsme si to užili. V suterénu navíc k dispozici herna pro děti, menší tělocvična a hudební muzeum Fata Morgana.

Tip ohledně pokoje: Apartmán Louis Amstrong - do klidného dvora s balkonem a oknem na východ.
Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli PetraKa123.
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Letos jsme se rozhodli zůstat doma a navštívit nějaký hotel v ČR. Volba padla na Revelton Studios Mariánské Lázně.
Hotel ve městě, ale je tu opravdu klid, co jsem viděla jako výhodu. Spokojenost, a krásné počasí po celou dobu pobytu. Pokoje jsou menší, ale stačí. Byli jsme velmi spokojeni!

Datum pobytu: srpen 2020
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli AlenaAVI.
Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Jsme nadšený z sítí hotelů Revelton. Každá další jejich pobočka nás mile překvapuje. Už jsme s manželkou navštívily každý hotel v České republice. Na příští rok plánujeme navštívit Revelton v Baku. Děkujeme celému týmu Revelton.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli sandorc934.
Recenzováno: 24. září 2020

Apartmány a teritorium hotelu je velmi krásné. Čistota, klid a pohoda.Poloha výborná, dá se parkovat v vedlejších ulicích. Primo za hotelem cukrárna a restaurace. Nachází se kousek od centru města. Apartmány vybavený všem potřebným a navíc každý v výjimečným provedení. Můžeme jen doporučit

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli _X1101EW.
Recenzováno: 18. září 2020

Apartmány se nacházejí blízko centra Mariánských Lázní.Moderní prostředí, výborné vybavení a dobrý servis. Za třídenní pobyt celková spokojenost mohu jenom doporučit a proto také dávám plné hodnocení.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli rudav2020.