Golf Hotel Morris
204 US$
Hotel Agricola(Mariánské Lázně)
93 US$
  • Bezplatné parkování
Esplanade Spa & Golf Resort(Mariánské Lázně)
232 US$
206 US$
  • Snídaně v ceně
Hotel Continental(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
70 US$
  • Snídaně v ceně
Villa Savoy Spa Park Hotel(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
99 US$
82 US$
  • Snídaně v ceně
Royal Lazensky Hotel(Mariánské Lázně)
127 US$
  • Restaurace
  • Fitness centrum
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 19. prosince 2016

náš pobyt uspokojil všechny naše potřeby, příjemná atmosféra, perfektní obsluhy, krásné okolí, také se nám líbily všechny procedura, které jsme absolvovali, byly i dobře naplánované, do Mariánských Lázní blízko

Datum pobytu: prosinci 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli jichom.
Recenzováno: 19. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Moc pěkné domácí prostředí. Wellnes fajn, masérky -perfektní . Jen vířivka pro 4osoby pro plný hotel je nedostačující . Dlouho se čeká.
Strava výborná. Personál na recepci i v restauraci velice přívětiví.

Datum pobytu: prosinci 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Yveta P.
Člen TripAdvisoru
Kostelec
Recenzováno: 4. prosince 2016

Do Maránek jezdíme každý rok cca 5 let zpět. Bohužel je znát zhoršení kvality služeb v hotelevé restauraci. První den čekání 45minut než si nás vůbec něko všimnul, jídle na stole tedy za cca 1 hodinu a 15 minut od příchodu,bílé víno do sklenic pro víno červené, druhý den opačně červené víno do sklenic na víno bílé, no a víno servírují ve skleničkách od dětské přesnívávky! To už bylo na mě moc...........Škoda, jsou to detaily které ale byly v minulých letech v pořádku.
Patrně by to chtělo nějakého provozního který na takovéto věi bude dohlížet, myslím že obsluha ve 4 hvězdičkovém hotelu by takovéto věci měla ale znát, holt je to o lidech.....
Jinak ubytování a vše okolo v pořádku.

• Datum pobytu: prosinci 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Člen TripAdvisoru.
Recenzováno: 1. prosince 2016

Prostředí bylo velmi příjemné až luxusní, na druhou stranu nás překvapily některé drobné nedostatky - nefunkční osvětlení černého schodiště, rozbité svícinky na jídelních stolech, u ozdobných lustrů v restauraci svítily 2 žárovky z deseti a to ještě bylo nahrazeno viditelně jiným typem úsporné zářivky...To vše však bylo vyváženo perfektním jednáním personálu, především v restauraci, ve wellness, nikoliv však na recepci.

Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli kucerovadaniela7.
Recenzováno: 29. listopadu 2016

Wellnes pobyt se nam s mamkou velmi libil. Ale bohuzel velke minus davam hotelu kvuli obsluze v restauraci. Zkazili nam oba vecery, kdy jsme si chteli posedet v klidu a dat si k tomu vinko. Ale bohuzel obsluha si bas vubec nevsimala a radeji obsluhovali plny stul mladych slecen, ale na ostatni jim evidentne nezbyval cas. Cca 40 min. Nas nechali na suchu bez povsimnuti a to jsem jeste osobne byla pozadat na baru aby nam donesli vino, ale ani to nezabralo.
Jinak hezky hotel, fajn sluzby.

Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Terezka V.