Golf Hotel Morris
  • Internet zdarma
  • Bezplatné parkování
Villa Meteor(Mariánské Lázně)
  • Bazén
Horská chata Koliba(Mariánské Lázně)
  • Bezplatné parkování
  • Restaurace
Esplanade Spa & Golf Resort(Mariánské Lázně)
  • Snídaně v ceně
Villa Sonnenstrahl(Mariánské Lázně)
  • Pokojová služba
Neapol Hotel(Mariánské Lázně)
Zobrazit hotel
Royal Lazensky Hotel(Mariánské Lázně)
  • Bazén
  • Snídaně v ceně
208213680 recenzí
Recenzováno: 7. ledna 2017

Do 4**** hotelu to má ještě hodně daleko,a to včetně čistoty,vybavení pokojů,služeb a personálu ... Celkove hodnocení - jedno velké zklamání A nejhorší vstup do nového!!! Už nikdy v životě a taky nemůžu doporučit!!!!

Datum pobytu: prosinec 2016, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli lida2017.
Recenzováno: 29. prosince 2016

Personál velice milý a ochotny, naprosta cistota a utulno, procedury byly také fajn. Jidlo v restauraci dobre. Jediné, co bych vytknula je whirpoolka, která je max pro 4 lidi, vstup je veřejný, takže je opravdu málo pravděpodobné, se do ní dostat.

Poděkujte uživateli a_vobinuskova.
Recenzováno: 19. prosince 2016

náš pobyt uspokojil všechny naše potřeby, příjemná atmosféra, perfektní obsluhy, krásné okolí, také se nám líbily všechny procedura, které jsme absolvovali, byly i dobře naplánované, do Mariánských Lázní blízko

Poděkujte uživateli jichom.
Recenzováno: 19. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Moc pěkné domácí prostředí. Wellnes fajn, masérky -perfektní . Jen vířivka pro 4osoby pro plný hotel je nedostačující . Dlouho se čeká.
Strava výborná. Personál na recepci i v restauraci velice přívětiví.

Datum pobytu: prosinec 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Yveta P.
Člen TripAdvisoru
Kostelec
Recenzováno: 4. prosince 2016

Do Maránek jezdíme každý rok cca 5 let zpět. Bohužel je znát zhoršení kvality služeb v hotelevé restauraci. První den čekání 45minut než si nás vůbec něko všimnul, jídle na stole tedy za cca 1 hodinu a 15 minut od příchodu,bílé víno do sklenic pro víno červené, druhý den opačně červené víno do sklenic na víno bílé, no a víno servírují ve skleničkách od dětské přesnívávky! To už bylo na mě moc...........Škoda, jsou to detaily které ale byly v minulých letech v pořádku.
Patrně by to chtělo nějakého provozního který na takovéto věi bude dohlížet, myslím že obsluha ve 4 hvězdičkovém hotelu by takovéto věci měla ale znát, holt je to o lidech.....
Jinak ubytování a vše okolo v pořádku.

• Datum pobytu: prosinec 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Člen TripAdvisoru.