Recenzováno: 13. února 2018

Krásný pobyt, příjemné prostředí, kuchyně dobrá,ale první večer nešlo topení-na pokoji jsme měli zimu,ale personál to vyřešil přímotopem. Velmi se nám líbily procedury v rámci pobytu - vířivka,koupel.

Tip ohledně pokoje: Malý pokoj,ale příjemný,až na zimu první noc.
Datum pobytu: únor 2018, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli kpritasilova.
Recenzováno: 12. února 2018

Jsme velmi spokojeni a odpočati. Ubytování čisté, příjemné, vkusné. Personál velmi vstřícný, usměvavý, ochotný, jak slečny na recepci, tak i služby v restauraci, či v Balneo centru. Určitě doporučuji!

Datum pobytu: únor 2018, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli gmentlikova.
Recenzováno: 10. února 2018

S ubytováním jsem byla velmi spokojena. Wellness byl skvělý. Jedinou výtku bych měla k výběru jídla k večeři, chybělo mi alespoň jedno hlavní jídlo, které by bylo dietnější. Ale chuťově si nemůžu stěžovat.

Datum pobytu: leden 2018, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli 430klarav.
Recenzováno: 10. února 2018

Ubytování, strava, služby na úrovni. Moc hezké okolí, za pár minut na kolonádě v ML. Večeře výběr z menu, k pití ale omezený výběr piva - pouze Plzeň. Snídaně bufet, v pořádku. Procedury OK, velmi hezký soukromý whirpool.

Datum pobytu: leden 2018, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli petrp992.
Recenzováno: 9. února 2018

Perfektní odpočinkový Wellness,skvělé procedury, privátní výřivka byla super ,úžasná kuchyně ,skvělé snídaně ,na recepci ,velice milá a vstřícná slečna recepční s malou čivavkou. Budeme se rádi s manželem vracet

Datum pobytu: leden 2018, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli marcela_lebrova.