Recenzováno: 15. října 2020

V celém hotelovém komplexu mladí sehraní a hlavně usměvaví lidé, super pobyt a ochotní lidé. Vynikající kuchyň, milá obsluha, no prostě SUPER. Děkujeme za krásně prožité dny. Rádi se sem vrátíme s celou rodinou.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli minarikovasvetlana.
Recenzováno: 15. října 2020

Vše bylo úplně perfektní, wellness, ubytování, strava i personál. Do centra Mariánských lázní je to kousek krásnou procházkou. Kolonánda a zpívající fontána jsou nádherné. Cestou stojí za prohlídku i park miniatur Boheminium.

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli 766katok.
Recenzováno: 24. září 2020

Nepříjemná recepční, vlasy v koupelně po předchozích hostech, špatně umyty sprchový kout, na chodbách tma, nedostatečný sortiment u snídaně, nedoplnene švédské stoly, v půl 9 ráno jsme si neměli z čeho vybrat k snídani.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli Markyy007.
Recenzováno: 17. září 2020

hotel je krásný, luxusně zařízený, v krásném prostředí lesoparku. Bohužel to je vše, tím to prostě začíná a končí. Ve sprchovém koutu byla plíseň. V této velmi těžké coronavirové době jsme v restauraci neviděli, že by jednou jedinkrát po odešlých hostech po snídani a večeři utřeli stůl dezinfekcí. Mladinká servírka šechny stoly šmudlala neustále dokola jedním a tím samým hadrem. Při třetí - zaplať pánbu pro nás poslední - snídani jsem musela číšníka, který mi chtěl servírovat snídani na zadrobkovaný stůl po předchozích hostech, požádat, zda-li by mi ho nejprve utřel, což tedy nutno podotknout, ochotně udělal. Dále pak měli stabilně půl restaurace uzavřené, s cedulkami REZERVACE na stolech , byť k rezervovaným stolům nikdy nikdo nepřišel, pouze si zmenšili prostor k obsluze hostů a nám - hostům - tak bránili se více v restauraci rozptýlit, jak je nyní všude doporučováno. Na druhou stránku byla obsluha restaurace, až na zmíněné, dle našeho názoru, nedostatky, příjemná , ochotná a milá. WHIRPUL nám připravili bez slibovaného sektu a slečna servírka náš pobyt zakončila při vyúčtování ( pro nás již úsměvnou ) otázkou, zda-li jsme měli něco z pokojového baru, byť ho jaksi opomněli před naším příjezdem doplnit. Příjezdová ochota slečny recepční, kdy nám nefungovala karta k otevření pokoje, ale slečna nás ujistila, že zcela jistě funguje, nicméně se tedy uvolila a šla s námi, aby následně zjistila, že opravdu nefunguje, jistě též stojí za zmínku. Šárka a Drahomír Chaloupkovi, HOŠTKA u Roudnice nad Labem

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli chakotrans.
Recenzováno: 11. září 2020

Hotel umístěn v přírodě,kousek nad Mar.Lázněmi,pokoj ve 3.patře maličký se šikmými stěnami,do postele jsem ulehala v předklonu.Personál milý,vstřícný,jídlo výborné.Předražené nápoje.Procedury (skořicový zábal a maska na obličej)žádný individuelní přístup.Platba za parkoviště 100 Kč za den také překvapila.Myslím, že podruhé bych tento hotel nevolila.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli Misulka77.