Recenzováno: 22. října 2020

První den byla na pokoji nesnesitelná zima. Topení vůbec nefungovalo. Signál WiFi na našem pokoji 316 žádný a ten televizní také nebyl nic moc. Jinak bylo ubytování hezké. Personál byl v pohodě, hlavně číšníci. Kuchyně rovněž obstojna. Rád se k vám vrátím.

Poděkujte uživateli rrezes2020.
Recenzováno: 16. října 2020

Příjemný pobyt ,sice dál od centra, ale autem chvilka. Personál v pohodě, pokoj čistý. Škoda, že v termínu našeho pobytu byla kosmetička v neschopnosti. Doporučuji návštěvu. I v době covidu pohoda.Děkuji

Poděkujte uživateli cernaeva.
Recenzováno: 15. října 2020

Byli jsme zde již po třetí. Wellness byl super, jen nám s manželem trošku vadilo při koupání v perličkových vanách, že nám tam pán, který nám vanu připravil, tak tam byl za těch 20 minut co jsme si to měli v klidu užít asi 4x takže takový rušivý element. Jinak vše o.k. obsluha v restauraci také bezva.

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli lenkazdvorakova.
Recenzováno: 15. října 2020

Skvělé prostředí, ochotná obsluha, dobré jídlo, skvělé služby. Všechny požadavky nad rámec balíčku naprosto perfektně splněny. Skvělé pro páry nebo skupinky. Maximální spokojenost. Mohu všem doporučit.

Poděkujte uživateli cnmx.
Recenzováno: 15. října 2020

V celém hotelovém komplexu mladí sehraní a hlavně usměvaví lidé, super pobyt a ochotní lidé. Vynikající kuchyň, milá obsluha, no prostě SUPER. Děkujeme za krásně prožité dny. Rádi se sem vrátíme s celou rodinou.

Poděkujte uživateli minarikovasvetlana.