“Dokonalý pobyt”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 6 dalších stránek!
Danubius Health Spa Resort Nové Lázně
Recenzováno: 16. června 2017

Krásné místo, hezké přivítání, noblesní hotelový pokoj.
Všichni zaměstnanci jsou naprostí profesionálové. Nemohu vytknout jedinou chybu. Lázně v areálu několika hotelů jsou propojené, takže i za špatného počasí jsem je mohl navštívit. Velký výběr procedur. Užil jsem si koupel pro pár, masáž a několik druhů saun. Opravdu se těším na další návštěvu a doporučuji nebudete zklamaní.

• Datum pobytu: dubnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Autonomica.
Spa_Marianske_Lazne, General Manager v zařízení Danubius Health Spa Resort Nové Lázně, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. července 2017

Vážený hoste,
děkujeme Vám, že jste si pro Váš pobyt v Mariánských Lázních vybrali hotel Nové Lázně.
Slova chvály i ta skutečnost, že jsme splnili Vaše očekávání po všech stránkách, nás velice těší.

Ještě jednou děkujeme za kladné hodnocení. Management a tým spolupracovníků hotelu Nové Lázně se těší na Vaší příští návštěvu a do té doby Vám přejeme stálé zdraví.

Se srdečným pozdravem
Karel Kalivoda, ředitel hotelu

Recenzováno: 19. dubna 2017

Je to pěkný a udržovaný hotel. Na takový komplex klobouk dolů. Slouží především pro lázeňské hosty. Pro toho kdo věří léčebné moci pramenů se tu bude líbit.
Večerní směna na recepci byla perfektní. Ranní slečna na recepci dosti odměřená(asi proto, že jsme nebyli cizinci rusky hovořící).
Pokoj nazvaný superoir plus - čistý, uklizený,bar, káva, župan na využití lázní. Pro dvě osoby trochu těsný! Na pokoji nefungovala klimatizace. Během pobytu nikdo neopravil - 379.
Jídlo v restauraci - klobouk dolů. Snídaně i večeře bohatý výběr a příjemná obsluha.
Kdo využije léčebné procedury bude spokojen s personálem, který byl velice slušný.
K hotelu patří i kavárna. Obsluha nestíhala, výběr zákusků v 16:00h - po 1kusu od tří druhů, nelze platit kartou! Ještě že šlo připsat na pokoj.
Je to pěkný hotel, ale toť vše. Vracet se sem nebudu.

Tip ohledně pokoje: superior plus - pro jednoho, pro dva trochu těsný
  • Datum pobytu: dubnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Milan P.

Vážený pane Milane
děkujeme Vám, že jste si pro Váš pobyt v Mariánských Lázních zvolil právě hotel Nové Lázně.
Velice si vážíme toho, že jste si udělal čas na hodnocení našich služeb, Vás názor je pro nás velice důležitý.
Vaše konkrétní připomínky a podněty k hotelovým službám nám pomáhají odstranit nedostatky a zpříjemnit pobyt dalším hostům.
Klimatizace prošly kompletní revizí a jsou již plně funkční. Ve Vídeňské kavárně jsme doplnili platební terminál a zlepšili zásobování tak, abychom mohli nabízet plný sortiment během celé otevírací doby.

Rádi Vás opět přivítáme v hotelu Nové Lázně nebo v jednom z dalších hotelů naší společnosti.

Se srdečným pozdravem, Karel Kalivoda - ředitel hotelu

Recenzováno: 30. října 2016

Hotel je úžasný, prostředí nádherné,ubytování super,procedury vynikající,historické lázně - balzám na duši.Stravování dobré - trošku zklamání,čekali jsme více. Více pestrosti a větší výběr.Hotel pořádá kulturní akce- super jazz, velice přátelské posezení v klubu,super barmani,milí,pozorní,všímaví. Spokojenost!!!

Tip ohledně pokoje: Pokoje směrem k silnici nad hotelem jsou trošku hlučnější.
  • Datum pobytu: říjnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Vladimíra F.
Recenzováno: 10. ledna 2016

Během našeho pobytu na přelomu roku 2015/2016 ( 5 nocí) v Nových lázních jsme byli opět velmi spokojeni. Krásný čistý pokoj, velmi dobré jídlo, ochotný personál. Silvestrovský večer jsme zde prožili již po páté a každý rok je lepší a lepší...
Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další dovolenou v tomto krásném hotelovém komplexu.

Tip ohledně pokoje: Osobně volíme pokoje 3xx. Krásný výhled a pokoj typu MarieSPA.
  • Datum pobytu: prosinci 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli KamilSting.
Recenzováno: 10. září 2015

V hotelovém komplexu Nové a Centrální lázně trávíme svoji dovolenou již pátým rokem. Především hotel Nové lázně je dvěma slovy "prostě úžasný". Nádherná historická budova, veškerý personál na vysoké profesní úrovni, výborná kuchyně, to vše, myslím, musí uspokojit i toho nejnáročnějšího hosta. Ty tři týdny ročně, které máme možnost v tomto hotelu trávit, jsou prostě "balzámem pro tělo i duši", který můžeme všem jen doporučit.
Kamil a Ivana Sušklebovi, Praha

• Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli KamilSting.
Spa_Marianske_Lazne, General Manager v zařízení Danubius Health Spa Resort Nové Lázně, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. října 2015

Vážení manželé Sušklebovi,
Tým spolupracovníků hotelu Nové Lázně se těší na Vaší příští návštěvu a do té doby Vám přejeme vše nejlepší.

Se srdečným pozdravem, Karel Kalivoda

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Mariánských Lázních.
0.5 km daleko
Falkensteiner Hotel Grand MedSpa Marienbad
Falkensteiner Hotel Grand MedSpa...
Č. 4 z 69 – Mariánské Lázně
201 recenzí
0.3 km daleko
Danubius Health Spa Resort Hvězda and Imperial
Danubius Health Spa Resort Hvězd...
Č. 13 z 69 – Mariánské Lázně
93 recenzí
0.4 km daleko
Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik
Danubius Health Spa Resort Grand...
Č. 5 z 69 – Mariánské Lázně
Č. 15 z 69 – Mariánské Lázně
78 recenzí
0.2 km daleko
Danubius Health Spa Resort Centralni Lazne
Danubius Health Spa Resort Centr...
Č. 8 z 69 – Mariánské Lázně
76 recenzí
0.7 km daleko
Danubius Health Spa Resort Butterfly
Danubius Health Spa Resort Butte...
Č. 20 z 69 – Mariánské Lázně
69 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Danubius Health Spa Resort Nové Lázně? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Danubius Health Spa Resort Nové Lázně

Adresa: Reitenbergerova 53/2, Mariánské Lázně 353 01, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Karlovarský kraj > Mariánské Lázně
Vybavení:
Bar/salon Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Kuchyňský kout Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Rodinný hotel v Mariánských Lázních č. 2
Romantický hotel v Mariánských Lázních č. 6
Luxusní hotel v Mariánských Lázních č. 9
Rozsah cen: 4 152 Kč–6 630 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Danubius Health Spa Resort Nové Lázně 5*
Pokoje: 98
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, 5viajes2012 S.L., Hotels.com a Expedia. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Danubius Health Spa Resort Nové Lázně. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Hotel Nove Lazne

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?