Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Vynikajici odpocinek” 5 z 5 bublinek
Recenze Esplanade Spa & Golf Resort

Nejlepší ceny pro
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 7 dalších stránek!
Esplanade Spa & Golf Resort
Zaujímá 2. místo z 70 hotelů v Mariánských Lázních
Karlovy Vary, Česká republika
“Vynikajici odpocinek”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 25. září 2016

Vse bylo vynikajici. Personal usmevavy, vsude cisto, nic neni problem. Snidane luxusni, vyber teply i studeny bufet, sladke, slane, ovoce, zelenina, co si vzpomenete. A co nenabizi, to na vase prani vykouzli. Prostorny pokoj, nadherne okoli. Vsem doporucuji, opravdu neni co vytknout.

• Datum pobytu: v září 2016, cestoval(a): s přáteli
      Cena / kvalita
      Čistota
      Služba
Poděkujte uživateli petravankova.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC
EsplanadeSpa, Generální ředitel v zařízení Esplanade Spa & Golf Resort, odpověděl na tuto recenzi., 17. října 2016

Vážená paní Vánková,

děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi hotelu Esplanade Spa & Golf Resort, velice si toho vážíme.
Jsme opravdu velice rádi, že jste byla s pobytem v našem spokojena.
Bude nám ctí Vás opět v hotelu Esplanade Spa & Golf Resort přivítat!

S přátelským pozdravem z Mariánských Lázní

Executive General Manage

289 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
    4,5 z 5 bublinek
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje (4)
Datum | Hodnocení
19 recenzí
19 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
5 z 5 bublinek Recenzováno: 18. září 2016

Luxusní pokoj v patře s terasou a krásným výhledem, mramorová koupelna s hydromasážní vanou. Využili jsme wellness a spa služeb včetně bazénu, jídlo výborné, večeře s klavírním doprovodem. Příjemná atmosféra a personál.

• Datum pobytu: v říjnu 2015, cestoval(a): pracovně
      Cena / kvalita
      Umístění
      Služba
Užitečné?
Poděkujte uživateli Lenka G.
EsplanadeSpa, Generální ředitel v zařízení Esplanade Spa & Golf Resort, odpověděl na tuto recenzi., 19. září 2016
Vážená paní Lenko,

děkujeme Vám za Vaše krásné hodnocení na cestovatelském portálu TripAdvisor.
Jsme velice potěšeni, že jste využila kompletní nabídku hotelových služeb, které náš krásný hotel Esplanade poskytuje.

Bude nám ctí Vás opět v hotel Esplanade Spa & Golf Resort přivítat!

S přátelským pozdravem z Mariánských Lázní

5 z 5 bublinek Recenzováno: 15. září 2016 prostřednictvím mobilu

Velice příjemný hotel na krásném místě s nadstandardním ubytováním i službami. Pokoj jsme měli prostorný, s terasou s nádherným výhledem, v dosahu krásné golfové hřiště i centrum ML. Nemám co bych vytknula, byli jsme moc spokojeni.

Datum pobytu: v září 2016, cestoval(a): s přáteli
Poděkujte uživateli Andreapazderkova.
Vážená paní Pazderková,

dovolte mi Vám tímto poděkovat za Váš příspěvek na cestovatelském portálu TripAdvisor. Jsme velice rádi, že jste byla s pobytem v hotelu Esplanade Spa & Golf spokojena.
Ještě jednou děkujeme za Vaše slova uznání a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!

5 z 5 bublinek Recenzováno: 15. září 2016 prostřednictvím mobilu

Nejlepší místo na bydlení, když jste v Mariankách! Prostorné pokoje, skvělá poloha, služby hotelu a fantastická kuchyně! Úžasný přístup k dětem :) a nejkrásnější výhledy na Mariánky. Bonusem byl famózní golfový turnaj s doprovodným programem.

Datum pobytu: v srpnu 2016, cestoval(a): s přáteli
Užitečné?
Poděkujte uživateli Markéta Ř.
Vážená paní Markéto,

ráda bych Vám tímto poděkovala za Vaši recenzi na cestovatelském portálu TripAdvisor. Vaše kladná slova nás opravdu velice těší a jsme rádi, že Váš pobyt v hotelu Esplanade Spa & Golf Resort předčil Vaše očekávání!

Věříme, že se k nám v budoucnu opět vrátíte a budeme se těšit na Vaší příští návštěvu!

Přispěvatel úrovně
17 recenzí
8 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
5 z 5 bublinek Recenzováno: 14. září 2016 prostřednictvím mobilu

Hodně cestuji i v ČR a v hotelu Esplanade jsem byl mile potěšen skvělým servisem . Od recepce po službu ve Spa - všude milý , ochoný a progesionalní personál . Také vynikajici
Restaurace, výborné jídlo a úžasný vinný list s víny z celého světa za rozumnou cenu ... Mimo jiné i báječná snídaně na terase hotelu .doporučuji všem .

Datum pobytu: v září 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
Poděkujte uživateli Martin Š.
Vážený hoste,

děkujeme Vám za Vaší recenzi na cestovatelském portálu TripAdvisor.
Jsme opravdu velice potěšeni, že jste byl s pobytem v hotelu Esplanade Spa and Golf spokojen. Profesionální služby v kombinaci s luxusním ubytováním a výbornou kuchyní jsou pro naše hosty prioritou.

Věříme, že se k nám v budoucnu opět vrátíte!

Executive General Manager
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Mariánských Lázních.
0.7 km daleko
Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik
Danubius Health Spa Resort Grand...
Zaujímá 4. místo z 70 v destinaci Mariánské Lázně
4.5 z 5 bublinek 134 recenzí
1.0 km daleko
Falkensteiner Hotel Grand MedSpa Marienbad
Falkensteiner Hotel Grand MedSpa...
Zaujímá 7. místo z 70 v destinaci Mariánské Lázně
4.5 z 5 bublinek 177 recenzí
0.4 km daleko
Danubius Health Spa Resort Nové Lázně
Danubius Health Spa Resort Nové ...
Zaujímá 8. místo z 70 v destinaci Mariánské Lázně
4.5 z 5 bublinek 133 recenzí
0.2 km daleko
Danubius Health Spa Resort Hvězda and Imperial
Danubius Health Spa Resort Hvězd...
Zaujímá 11. místo z 70 v destinaci Mariánské Lázně
Zaujímá 1. místo z 70 v destinaci Mariánské Lázně
4.5 z 5 bublinek 491 recenzí
0.4 km daleko
Danubius Health Spa Resort Centralni Lazne
Danubius Health Spa Resort Centr...
Zaujímá 6. místo z 70 v destinaci Mariánské Lázně
4.5 z 5 bublinek 69 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Esplanade Spa & Golf Resort? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Esplanade Spa & Golf Resort

Zařízení: Esplanade Spa & Golf Resort
Adresa: Karlovarska 438, Mariánské Lázně 353 01, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Karlovarský kraj > Mariánské Lázně
Vybavení:
Bar/salon Výběr nápojů Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup Doprava na letiště
Styl hotelu:
Rozsah cen (za noc): 3 085 Kč–5 042 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Esplanade Spa & Golf Resort 5*
Pokoje: 87
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Expedia, Hotels.com, Agoda, Hotel.de a HRS. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Esplanade Spa & Golf Resort. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Esplanade Hotel Marianske Lazne
Esplanade Resort Marianske Lazne

Je toto Váš profil na webu TripAdvisor?