Esplanade Spa & Golf Resort
Hotel Continental(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
66 US$
  • Bezplatné parkování
203 US$
224 US$
  • Snídaně v ceně
Villa Savoy Spa Park Hotel(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
107 US$
91 US$
  • Snídaně v ceně
Orea Spa Hotel Palace Zvon(Mariánské Lázně)
99 US$
Hotel Sun(Mariánské Lázně)
171 US$
145 US$
  • Restaurace
  • Fitness centrum
Golf Hotel Morris(Mariánské Lázně)
81 US$
Orbitz.com
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 18. září 2016

Luxusní pokoj v patře s terasou a krásným výhledem, mramorová koupelna s hydromasážní vanou. Využili jsme wellness a spa služeb včetně bazénu, jídlo výborné, večeře s klavírním doprovodem. Příjemná atmosféra a personál.

• Datum pobytu: říjnu 2015, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Lenka G.
EsplanadeSpa, Generální ředitel v zařízení Esplanade Spa & Golf Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. září 2016

Vážená paní Lenko,

děkujeme Vám za Vaše krásné hodnocení na cestovatelském portálu TripAdvisor.
Jsme velice potěšeni, že jste využila kompletní nabídku hotelových služeb, které náš krásný hotel Esplanade poskytuje.

Bude nám ctí Vás opět v hotel Esplanade Spa & Golf Resort přivítat!

S přátelským pozdravem z Mariánských Lázní

Recenzováno: 15. září 2016 prostřednictvím mobilu

Velice příjemný hotel na krásném místě s nadstandardním ubytováním i službami. Pokoj jsme měli prostorný, s terasou s nádherným výhledem, v dosahu krásné golfové hřiště i centrum ML. Nemám co bych vytknula, byli jsme moc spokojeni.

Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Andreapazderkova.

Vážená paní Pazderková,

dovolte mi Vám tímto poděkovat za Váš příspěvek na cestovatelském portálu TripAdvisor. Jsme velice rádi, že jste byla s pobytem v hotelu Esplanade Spa & Golf spokojena.
Ještě jednou děkujeme za Vaše slova uznání a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!

Recenzováno: 15. září 2016 prostřednictvím mobilu

Nejlepší místo na bydlení, když jste v Mariankách! Prostorné pokoje, skvělá poloha, služby hotelu a fantastická kuchyně! Úžasný přístup k dětem :) a nejkrásnější výhledy na Mariánky. Bonusem byl famózní golfový turnaj s doprovodným programem.

Datum pobytu: srpnu 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Markéta Ř.

Vážená paní Markéto,

ráda bych Vám tímto poděkovala za Vaši recenzi na cestovatelském portálu TripAdvisor. Vaše kladná slova nás opravdu velice těší a jsme rádi, že Váš pobyt v hotelu Esplanade Spa & Golf Resort předčil Vaše očekávání!

Věříme, že se k nám v budoucnu opět vrátíte a budeme se těšit na Vaší příští návštěvu!

Recenzováno: 14. září 2016 prostřednictvím mobilu

Hodně cestuji i v ČR a v hotelu Esplanade jsem byl mile potěšen skvělým servisem . Od recepce po službu ve Spa - všude milý , ochoný a progesionalní personál . Také vynikajici
Restaurace, výborné jídlo a úžasný vinný list s víny z celého světa za rozumnou cenu ... Mimo jiné i báječná snídaně na terase hotelu .doporučuji všem .

Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Martin Š.

Vážený hoste,

děkujeme Vám za Vaší recenzi na cestovatelském portálu TripAdvisor.
Jsme opravdu velice potěšeni, že jste byl s pobytem v hotelu Esplanade Spa and Golf spokojen. Profesionální služby v kombinaci s luxusním ubytováním a výbornou kuchyní jsou pro naše hosty prioritou.

Věříme, že se k nám v budoucnu opět vrátíte!

Recenzováno: 10. září 2016

Vždy v letních měsících jezdíme na pár dnů relaxovat do tohoto hotelu a vychutnat si jeho atmosféru. Ubytování v prostorných, dobově vybavených pokojích s nádherným výhledem na město uspokojí i velmi náročné hosty. Dokonalý dojem dotváří i výborná kuchyně, která nabízí i sezónní speciality (při naší návštěvě byla sezóna hub, tak bohatý jídelní lístek obsahoval i smaženici a smažené obalované hřiby), skvělé služby a velmi příjemné SPA. Zakončení dne v hotelovém baru se skleničkou a doutníkem, pak již jen zážitek umocní. Hotel můžeme vřele doporučit a sami se těšíme na další návštěvu.

• Datum pobytu: červenci 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli kubec2016.
EsplanadeSpa, Generální ředitel v zařízení Esplanade Spa & Golf Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. září 2016

Vážený pane Kubec,

dovolte mi Vám tímto poděkovat za Vaší recenzi na cestovatelském portálu TripAdvisor. Jsme velice potěšeni, že jste opět využili kompletní nabídku hotelových služeb, které hotel Esplanade Spa & Golf Resort poskytuje.
Spokojenost našich hostů, kteří se k nám vrací je naší prioritou a jsem opravdu potěšena, že jste nás v letošním roce opět navštívili.