Orea Spa Hotel Bohemia
Gourmet Hotel Villa Patriot(Mariánské Lázně)
123 US$
  • Bezplatné parkování
Gala Hotel Excelsior(Mariánské Lázně)
147 US$
111 US$
  • Snídaně v ceně
Esplanade Spa & Golf Resort(Mariánské Lázně)
232 US$
206 US$
227 US$
  • Snídaně v ceně
Hotel Villa Regent(Mariánské Lázně)
106 US$
214 US$
Villa Sonnenstrahl(Mariánské Lázně)
87 US$
  • Pokojová služba
Orea Spa Hotel Palace Zvon(Mariánské Lázně)
102 US$
Hotel Flora(Mariánské Lázně)
97 US$
  • Bazén
  • Restaurace
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 14. května 2017 prostřednictvím mobilu

Při zahájení lázeňské sezóny jsme si zašli s rodinou na oběd do zdejší restaurace a spokojenost byla u všech účastníků zájezdu. Mila obsluha, výborné jídlo a posezení na terase bylo na jedničku. Vřele doporučuji.

Datum pobytu: květnu 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli BrazdaR.
Hotel_Bohemia, Front Office Manager v zařízení Orea Spa Hotel Bohemia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. května 2017

Vážený pane Brázdo, děkujeme Vám za užitečnou a pozitivní zpětnou vazbu. Je skvělé, že jste si pobyt v našem hotelu užila. Doufáme, že nás brzy opět navštívíte a budeme se na opětovné shledání těšit.
S pozdravem Lenka Křížová vedoucí recepce

Recenzováno: 30. dubna 2017

Děkujeme za krásný pobyt. Krásné prostředí, výborná strava s bohatým výběrem jídel, vynikající cukrářské výrobky. Velmi vstřícné a příjemné jednání v recepci i v jídelně. Byli jsme maximálně spokojeni.
Oslavenci diamantové svatby z Prahy

Datum pobytu: dubnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli 213eva.
Hotel_Bohemia, Front Office Manager v zařízení Orea Spa Hotel Bohemia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. května 2017

Vážení hosté, děkujeme Vám za užitečnou a pozitivní zpětnou vazbu. Je skvělé, že jste si pobyt v našem hotelu užili. Doufáme, že nás brzy opět navštívíte a budeme se na opětovné shledání těšit. S pozdravem Lenka Křížová vedoucí recepce

Recenzováno: 26. ledna 2017

Děkuji za příjemné masáže od Lenky, velmi oceňuji její profesionální přístup, dále ochotný a milý personál balnea, během pobytu jsem si odpočinula a užila si dny v Mariánských Lázních
Eleonora Antonova

• Datum pobytu: lednu 2017, cestoval(a) sólo
1  Poděkujte uživateli eleonoraantonova.
Hotel_Bohemia, Front Office Manager v zařízení Orea Spa Hotel Bohemia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. ledna 2017

Vážená paní Antonova,
vážíme si Vašeho hodnocení pobytu v hotelu Bohemia. Vaši chválu jsme tlumočili i dalším zaměstnancům, kteří se o Vás v průběhu Vašeho pobytu starali. Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší satisfakcí. Všichni zaměstnanci OREA HOTELS & RESORTS tvrdě pracují na tom, aby poskytovali klientům nejlepší možný servis, pozitivní zpětná vazba je proto pro všechny milým oceněním jejich snahy. Velmi se těšíme na Vaši příští návštěvu.
S přáním krásného dne, Lenka Křížová Front Office Manager

Recenzováno: 23. ledna 2017

Absolutně profesionální přístup personálu, ochotný a laskavý. Umístění hotelu velice dobré, vybavení pokoje bez připomínek. Obsluha restaurace milá a přívětivá, nabízené jídlo vynikající. Dokonalá relaxace.

• Datum pobytu: lednu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli suk129.
Hotel_Bohemia, Generální ředitel v zařízení Orea Spa Hotel Bohemia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. srpna 2017

Dobrý den, pane Suk, děkuji Vám za ohodnocení našeho hotelu a naší práce. Každá recenze je pro nás velice důležitá a ty dobré nám ukazují, že děláme svou práci dobře. Velice rádi Vás opět uvítáme v našem hotelu Bohemia jako našeho hosta. S přáním pěkného dne, Zdeněk Kovařík, ředitel hotelu

Recenzováno: 20. ledna 2017

Dobře situovaný hotel se zajímavou architekturou. Presonál je velmi příjemný a milý. Snídaně průměrná, hotel by celkově potřeboval menší rekontrukci. Pokoj byl dostatečně veliký pro dva dospělé a dvě malé děti. Parkoviště je hned vedle hotelu.

• Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli 5Andrew.
Hotel_Bohemia, Front Office Manager v zařízení Orea Spa Hotel Bohemia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. ledna 2017

Vážení hosté,

Moc Vám děkujeme za návštěvu našeho hotelu a těší nás Vaše pozitivní hodnocení pobytu.Rádi slyšíme, že jste byli spokojeni. Chtěli bychom Vás ujistit, že právě Vaše spokojenost je pro nás prioritou a všichni zaměstnanci OREA HOTELS & na sobě neustále pracují, aby mohli poskytovat nejlepší možný servis. Těšíme se na Vaši návštěvu v dalším z našich hotelů nebo resortů.

S úctou, Lenka Křížová Front Office Manager