Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik
Golf Hotel Morris(Mariánské Lázně)
83 US$
Hotels.com
154 US$
  • Snídaně v ceně
Hotel Cristal Palace(Mariánské Lázně)
153 US$
  • Snídaně v ceně
Boutique Hotel SwissHouse(Mariánské Lázně)
107 US$
  • Bezplatné parkování
Esplanade Spa & Golf Resort(Mariánské Lázně)
231 US$
207 US$
  • Snídaně v ceně
Villa Savoy Spa Park Hotel(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
112 US$
93 US$
  • Snídaně v ceně
Hotel Continental(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
127 US$
123 US$
Expedia.com
  • Snídaně v ceně
Hotel Villa Regent(Mariánské Lázně)
110 US$
  • Bezplatné parkování
Hotel Sun(Mariánské Lázně)
149 US$
110 US$
Agoda.com
  • Restaurace
  • Fitness centrum
Royal Lazensky Hotel(Mariánské Lázně)
128 US$
Orbitz.com
  • Bazén
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 4. dubna 2016

Uvítání v recepci nás ohromilo vstřícností, okamžitý zájem o nás, o naše zavazadla, doprovod na nádherný pokoj, krásně zařízen, čistota, že by člověk mohl jíst z podlahy, plochá televize, sejf a mnoho dalšího, vše v ceně. Jídelna, nádherný výběr, tolik chutí.
Touto cestou děkuji profesionálnímu týmu pana Aleše Chalupky, který má pod sebou opravdu velmi kvalitní tým spolupracovníků.

Tip ohledně pokoje: Ve čtvrtém patře je naprostý klid, z ulice není slyšet hluk ani při otevřeném okně.
  • Datum pobytu: březnu 2016, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli petrtoys.
Recenzováno: 15. března 2016

Přímo hotelu Pacifik jsem byl ubytován poprvé, v loňském roce pobýval na Windsoru. Strávil jsem zde čtrnáct dní dovolené na zotavenou s lázeňskými procedurami. Přístup personálu byl příkladný již od odbavení na recepci. Prostředí hotelu považuji za dokonalé jak z hlediska vybavenosti, tak veškerého servisu, který je zde hostům k dispozici. Velice příjemným bonusem pro hosty je i možnost využití hotelového bazénu. Můj velký dík patří panu Chaloupkovi, recepčním, zdravotnickému personálu, prostě všem, bez nichž by hotel Pacifik nebyl oázou klidu a relaxace. Velice rád se sem budu vracet a hotel vždy vřele doporučím svým známým a přátelům.

• Datum pobytu: únoru 2016, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli petak_novotny.
Spa_Marianske_Lazne, Front Office Manager v zařízení Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. dubna 2016

Vážení hosté,

velmi Vám děkujeme, že jste si pro Váš pobyt v Mariánských Lázních vybrali náš hotel společnosti Danubius Hotels Group.

Jsme rádi za kladné hodnocení a těšíme se na Vaši další návštěvu hotelu Pacifik.

Se srdečným pozdravem
Tým spolupracovníků GH Pacifik

Recenzováno: 22. září 2015

Na počátku září jsem pobývala několik dní v hotelu Pacific v Mariánských Lázních. Byla jsem opravdu spokojena s ubytováním, stravováním, kvalitou služeb i ochotou personálu. Hotel je navíc umístěn na výborném místě, v blízkosti kolonády, ale i dalších restaurací a obchodů. Za jeho velkou přednost považuji také překrásný vnitřní bazén. Byla jsem zde poprvé, ale mám v plánu se sem opět vrátit, tentokrát na delší dobu.

• Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Blanka D.
Recenzováno: 7. září 2015

Prožila jsem v hotelu Pacifik nádherný týden. Hotel je sám o sobě krásný, podtržen dokonalými službami a servisem, všechen personál určitě svou srdečností, ochotou a vlídností pracuje nad rámec svých "profesionálních" povinností. Zvlášť bych chtěla pochválit vstřícnost manažera hotelu p. Chalupky, který svým přístupem a jednáním umožňuje i "českému důchodci" krásný pobyt.

• Datum pobytu: srpnu 2015, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Hana R.
Spa_Marianske_Lazne, Manager v zařízení Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. září 2015

Vážená paní Hano,

srdečně děkujeme, že jste pro svůj pobyt vybrala Grandhotel Pacifik.
Těšíme se na Vaši další návštěvu.

S pozdravem,
Tým Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik

Recenzováno: 1. září 2015

Musím konstatovat, že by majitel hotelu, který jej postavil, pan Ott, byl určitě spokojen, jak je hotel zainvestován a provozován. Musím potvrdit, že patří ke klenotům mezi lázeňskými domy a to nejen v Mariánských Lázních, ale i v ostatních lázeňských městech západních Čech. Bydlel jsem v hotelu již několikrát a každý rok zaznamenám vylepšení nejen v užitných prostorách pro léčebné kúry. Vnitřní interiér působí velmi klidným a léčivým dojmem. Bydlení je na vysoké úrovni s kvalitními službami. I léčebná čát vyhovuje dnešním trendům moderní medicíny. Stravování hodnotím jako vynikající. Obsluha personálu je bezchybná. Navštívil jsem za svůj život mnoho lázeňských domů a do Mariánských Lázní, zvláště do Hotelu Pacifik se vracím nejraději. Chtěl bych tímto poděkovat managementu a zvláště vedení pí. E. Jadlovské a MUDr. R. Vaňkové za velmi profesionální a srdečný přístup jak k hostům, tak pacientům. Přeji v dalších letech hodně úspěchů.

• Datum pobytu: červenci 2015, cestoval(a) sólo
1  Poděkujte uživateli ruda h.