“Jedinečné místo a atmosféra”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 10 dalších stránek!
Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik
Přispěvatel úrovně
5 recenzí
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Jedinečné místo a atmosféra”
Recenzováno: 2. října 2016

Spolu s přáteli se vracíme do hotelu Pacific již po několik let, a vždy novu se obdivujeme jedinečnou atmosféru hotelu, krásu místa a architektonického tvaru budovy. Každým rokem znovu oceňujeme noblesní a přitom k hostům přátelské služby, pohodlí pokojů, kvalitu kuchyně, atraktivní lázeňský bazén. Důležité pro nás je, že nabídka služeb se rozšiřuje, a jejich kvalita zůstává stále na vysoké úrovni. Dík za to patří vedení hotelu, hotelovému a lázeňskému personálu, a v neposlední řadě vždy trpělivé a výkonné hotelové recepci s panem Chaloupkou.

• Datum pobytu: v srpnu 2016, cestoval(a): s přáteli
Užitečné?
Poděkujte uživateli Hana P.

151 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje (10)
Datum | Hodnocení
Přispěvatel úrovně
3 recenze
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
Recenzováno: 4. dubna 2016

Uvítání v recepci nás ohromilo vstřícností, okamžitý zájem o nás, o naše zavazadla, doprovod na nádherný pokoj, krásně zařízen, čistota, že by člověk mohl jíst z podlahy, plochá televize, sejf a mnoho dalšího, vše v ceně. Jídelna, nádherný výběr, tolik chutí.
Touto cestou děkuji profesionálnímu týmu pana Aleše Chalupky, který má pod sebou opravdu velmi kvalitní tým spolupracovníků.

Tip ohledně pokoje: Ve čtvrtém patře je naprostý klid, z ulice není slyšet hluk ani při otevřeném okně.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v březnu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
2 Poděkujte uživateli petrtoys.
Varnsdorf, Česká republika
Recenzováno: 15. března 2016

Přímo hotelu Pacifik jsem byl ubytován poprvé, v loňském roce pobýval na Windsoru. Strávil jsem zde čtrnáct dní dovolené na zotavenou s lázeňskými procedurami. Přístup personálu byl příkladný již od odbavení na recepci. Prostředí hotelu považuji za dokonalé jak z hlediska vybavenosti, tak veškerého servisu, který je zde hostům k dispozici. Velice příjemným bonusem pro hosty je i možnost využití hotelového bazénu. Můj velký dík patří panu Chaloupkovi, recepčním, zdravotnickému personálu, prostě všem, bez nichž by hotel Pacifik nebyl oázou klidu a relaxace. Velice rád se sem budu vracet a hotel vždy vřele doporučím svým známým a přátelům.

• Datum pobytu: v únoru 2016, cestoval(a): jako jednotlivec
Poděkujte uživateli petak_novotny.
Spa_Marianske_Lazne, Front Office Manager v zařízení Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik, odpověděl na tuto recenzi., 7. dubna 2016
Vážení hosté,

velmi Vám děkujeme, že jste si pro Váš pobyt v Mariánských Lázních vybrali náš hotel společnosti Danubius Hotels Group.

Jsme rádi za kladné hodnocení a těšíme se na Vaši další návštěvu hotelu Pacifik.

Se srdečným pozdravem
Tým spolupracovníků GH Pacifik
Čechy, Česká republika
Recenzováno: 22. září 2015

Na počátku září jsem pobývala několik dní v hotelu Pacific v Mariánských Lázních. Byla jsem opravdu spokojena s ubytováním, stravováním, kvalitou služeb i ochotou personálu. Hotel je navíc umístěn na výborném místě, v blízkosti kolonády, ale i dalších restaurací a obchodů. Za jeho velkou přednost považuji také překrásný vnitřní bazén. Byla jsem zde poprvé, ale mám v plánu se sem opět vrátit, tentokrát na delší dobu.

• Datum pobytu: v září 2015, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
Poděkujte uživateli Blanka D.
Recenzováno: 7. září 2015

Prožila jsem v hotelu Pacifik nádherný týden. Hotel je sám o sobě krásný, podtržen dokonalými službami a servisem, všechen personál určitě svou srdečností, ochotou a vlídností pracuje nad rámec svých "profesionálních" povinností. Zvlášť bych chtěla pochválit vstřícnost manažera hotelu p. Chalupky, který svým přístupem a jednáním umožňuje i "českému důchodci" krásný pobyt.

• Datum pobytu: v srpnu 2015, cestoval(a): jako jednotlivec
Užitečné?
Poděkujte uživateli Hana R.
Spa_Marianske_Lazne, Manager v zařízení Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik, odpověděl na tuto recenzi., 9. září 2015
Vážená paní Hano,

srdečně děkujeme, že jste pro svůj pobyt vybrala Grandhotel Pacifik.
Těšíme se na Vaši další návštěvu.

S pozdravem,
Tým Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Mariánských Lázních.
0.9 km daleko
Falkensteiner Hotel Grand MedSpa Marienbad
Falkensteiner Hotel Grand MedSpa...
Č. 5 z 69 – Mariánské Lázně
184 recenzí
0.3 km daleko
Hotel Olympia
Hotel Olympia
Č. 3 z 69 – Mariánské Lázně
169 recenzí
Danubius Health Spa Resort Hvězda and Imperial
Danubius Health Spa Resort Hvězd...
Č. 13 z 69 – Mariánské Lázně
90 recenzí
Danubius Health Spa Resort Nové Lázně
Danubius Health Spa Resort Nové ...
Č. 9 z 69 – Mariánské Lázně
139 recenzí
0.3 km daleko
Danubius Health Spa Resort Centralni Lazne
Danubius Health Spa Resort Centr...
Č. 7 z 69 – Mariánské Lázně
72 recenzí
Orea Spa Hotel Bohemia
Orea Spa Hotel Bohemia
Č. 17 z 69 – Mariánské Lázně
71 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik

Zařízení: Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik
Adresa: Mirove namesti 84/1, Mariánské Lázně 353 01, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Karlovarský kraj > Mariánské Lázně
Vybavení:
Bar/salon Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Kuchyňský kout Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 4 z 69 hotelů – Mariánské Lázně
Rozsah cen (za noc): 2 215 Kč–4 807 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik 4*
Pokoje: 95
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Hotels.com, Expedia a Traveltool, S.L.U.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?