“Úžasný wellness víkend v Pacifiku.”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 9 dalších stránek!
Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik
Recenzováno: 5. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Nádherný hotel ležící v centru, v blízkosti vyhledávané lázeňské kolonády jsem navštívila již po několikáté. Vždy jsem byla nadšená. Vnitřní prostory jsou opravdu nádherné, pokoje čisté a voňavé, nelze jim nic vytknout. Chtěla bych tímto poděkovat všem, kteří se na provozu podílejí. Chválím příjemný personál hotelu a především práci kuchyně, která nám připravila opravdu vynikající jídla. Nejvíce jsme byli nadšeni z prostorné sauny, zrcadlové tělocvičny přímo v hotelu a bazénu, kde voda byla příjemně teploučka.

Vřele doporučuji všem, kteří chtějí strávit pěkné chvíle v luxusním hotelu s nezapomenutelnými výhledy na Mariánské lázně. Byli jsme maximálně spokojeni, relax víkend byl jedním slovem úžasný.

Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Alena O.

Recenzováno: 2. října 2016

Spolu s přáteli se vracíme do hotelu Pacific již po několik let, a vždy novu se obdivujeme jedinečnou atmosféru hotelu, krásu místa a architektonického tvaru budovy. Každým rokem znovu oceňujeme noblesní a přitom k hostům přátelské služby, pohodlí pokojů, kvalitu kuchyně, atraktivní lázeňský bazén. Důležité pro nás je, že nabídka služeb se rozšiřuje, a jejich kvalita zůstává stále na vysoké úrovni. Dík za to patří vedení hotelu, hotelovému a lázeňskému personálu, a v neposlední řadě vždy trpělivé a výkonné hotelové recepci s panem Chaloupkou.

• Datum pobytu: srpnu 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Hana P.
Recenzováno: 4. dubna 2016

Uvítání v recepci nás ohromilo vstřícností, okamžitý zájem o nás, o naše zavazadla, doprovod na nádherný pokoj, krásně zařízen, čistota, že by člověk mohl jíst z podlahy, plochá televize, sejf a mnoho dalšího, vše v ceně. Jídelna, nádherný výběr, tolik chutí.
Touto cestou děkuji profesionálnímu týmu pana Aleše Chalupky, který má pod sebou opravdu velmi kvalitní tým spolupracovníků.

Tip ohledně pokoje: Ve čtvrtém patře je naprostý klid, z ulice není slyšet hluk ani při otevřeném okně.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: březnu 2016, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli petrtoys.
Recenzováno: 15. března 2016

Přímo hotelu Pacifik jsem byl ubytován poprvé, v loňském roce pobýval na Windsoru. Strávil jsem zde čtrnáct dní dovolené na zotavenou s lázeňskými procedurami. Přístup personálu byl příkladný již od odbavení na recepci. Prostředí hotelu považuji za dokonalé jak z hlediska vybavenosti, tak veškerého servisu, který je zde hostům k dispozici. Velice příjemným bonusem pro hosty je i možnost využití hotelového bazénu. Můj velký dík patří panu Chaloupkovi, recepčním, zdravotnickému personálu, prostě všem, bez nichž by hotel Pacifik nebyl oázou klidu a relaxace. Velice rád se sem budu vracet a hotel vždy vřele doporučím svým známým a přátelům.

• Datum pobytu: únoru 2016, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli petak_novotny.
Spa_Marianske_Lazne, Front Office Manager v zařízení Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. dubna 2016

Vážení hosté,

velmi Vám děkujeme, že jste si pro Váš pobyt v Mariánských Lázních vybrali náš hotel společnosti Danubius Hotels Group.

Jsme rádi za kladné hodnocení a těšíme se na Vaši další návštěvu hotelu Pacifik.

Se srdečným pozdravem
Tým spolupracovníků GH Pacifik

Recenzováno: 22. září 2015

Na počátku září jsem pobývala několik dní v hotelu Pacific v Mariánských Lázních. Byla jsem opravdu spokojena s ubytováním, stravováním, kvalitou služeb i ochotou personálu. Hotel je navíc umístěn na výborném místě, v blízkosti kolonády, ale i dalších restaurací a obchodů. Za jeho velkou přednost považuji také překrásný vnitřní bazén. Byla jsem zde poprvé, ale mám v plánu se sem opět vrátit, tentokrát na delší dobu.

• Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Blanka D.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Mariánských Lázních.
0.8 km daleko
Falkensteiner Hotel Grand MedSpa Marienbad
Falkensteiner Hotel Grand MedSpa...
Č. 4 z 69 – Mariánské Lázně
201 recenzí
0.5 km daleko
Danubius Health Spa Resort Hvězda and Imperial
Danubius Health Spa Resort Hvězd...
Č. 13 z 69 – Mariánské Lázně
93 recenzí
0.4 km daleko
Danubius Health Spa Resort Nové Lázně
Danubius Health Spa Resort Nové ...
Č. 9 z 69 – Mariánské Lázně
Č. 15 z 69 – Mariánské Lázně
78 recenzí
1.0 km daleko
Danubius Health Spa Resort Butterfly
Danubius Health Spa Resort Butte...
Č. 20 z 69 – Mariánské Lázně
69 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik

Adresa: Mirove namesti 84/1, Mariánské Lázně 353 01, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Karlovarský kraj > Mariánské Lázně
Vybavení:
Bar/salon Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Kuchyňský kout Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup Doprava na letiště
Styl hotelu:
Č. 5 z 69 hotelů – Mariánské Lázně
Rozsah cen: 2 478 Kč–10 652 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik 4*
Pokoje: 96
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností 5viajes2012 S.L., Expedia, Hotels.com a Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?