Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik
Pokud se Vám líbí tento hotel, možná Vás bude zajímat také
Gourmet Hotel Villa Patriot(Mariánské Lázně)
123 US$
118 US$
  • Bezplatné parkování
Parkhotel Golf(Mariánské Lázně)
170 US$
  • Lázně
Esplanade Spa & Golf Resort(Mariánské Lázně)
228 US$
204 US$
228 US$
226 US$
  • Snídaně v ceně
Hotel Continental(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
65 US$
Residence Romanza(Mariánské Lázně)
83 US$
81 US$
  • Snídaně v ceně
Orea Spa Hotel Bohemia(Mariánské Lázně)
113 US$
109 US$
Hotels.com
  • Restaurace
Orea Spa Hotel Palace Zvon(Mariánské Lázně)
106 US$
  • Restaurace
  • Fitness centrum
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 2. října 2016

Spolu s přáteli se vracíme do hotelu Pacific již po několik let, a vždy novu se obdivujeme jedinečnou atmosféru hotelu, krásu místa a architektonického tvaru budovy. Každým rokem znovu oceňujeme noblesní a přitom k hostům přátelské služby, pohodlí pokojů, kvalitu kuchyně, atraktivní lázeňský bazén. Důležité pro nás je, že nabídka služeb se rozšiřuje, a jejich kvalita zůstává stále na vysoké úrovni. Dík za to patří vedení hotelu, hotelovému a lázeňskému personálu, a v neposlední řadě vždy trpělivé a výkonné hotelové recepci s panem Chaloupkou.

• Datum pobytu: srpnu 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Hana P.
Recenzováno: 4. dubna 2016

Uvítání v recepci nás ohromilo vstřícností, okamžitý zájem o nás, o naše zavazadla, doprovod na nádherný pokoj, krásně zařízen, čistota, že by člověk mohl jíst z podlahy, plochá televize, sejf a mnoho dalšího, vše v ceně. Jídelna, nádherný výběr, tolik chutí.
Touto cestou děkuji profesionálnímu týmu pana Aleše Chalupky, který má pod sebou opravdu velmi kvalitní tým spolupracovníků.

Tip ohledně pokoje: Ve čtvrtém patře je naprostý klid, z ulice není slyšet hluk ani při otevřeném okně.
  • Datum pobytu: březnu 2016, cestoval(a) v páru
2  Poděkujte uživateli petrtoys.
Recenzováno: 15. března 2016

Přímo hotelu Pacifik jsem byl ubytován poprvé, v loňském roce pobýval na Windsoru. Strávil jsem zde čtrnáct dní dovolené na zotavenou s lázeňskými procedurami. Přístup personálu byl příkladný již od odbavení na recepci. Prostředí hotelu považuji za dokonalé jak z hlediska vybavenosti, tak veškerého servisu, který je zde hostům k dispozici. Velice příjemným bonusem pro hosty je i možnost využití hotelového bazénu. Můj velký dík patří panu Chaloupkovi, recepčním, zdravotnickému personálu, prostě všem, bez nichž by hotel Pacifik nebyl oázou klidu a relaxace. Velice rád se sem budu vracet a hotel vždy vřele doporučím svým známým a přátelům.

• Datum pobytu: únoru 2016, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli petak_novotny.
Spa_Marianske_Lazne, Front Office Manager v zařízení Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. dubna 2016

Vážení hosté,

velmi Vám děkujeme, že jste si pro Váš pobyt v Mariánských Lázních vybrali náš hotel společnosti Danubius Hotels Group.

Jsme rádi za kladné hodnocení a těšíme se na Vaši další návštěvu hotelu Pacifik.

Se srdečným pozdravem
Tým spolupracovníků GH Pacifik

Recenzováno: 22. září 2015

Na počátku září jsem pobývala několik dní v hotelu Pacific v Mariánských Lázních. Byla jsem opravdu spokojena s ubytováním, stravováním, kvalitou služeb i ochotou personálu. Hotel je navíc umístěn na výborném místě, v blízkosti kolonády, ale i dalších restaurací a obchodů. Za jeho velkou přednost považuji také překrásný vnitřní bazén. Byla jsem zde poprvé, ale mám v plánu se sem opět vrátit, tentokrát na delší dobu.

• Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Blanka D.
Recenzováno: 7. září 2015

Prožila jsem v hotelu Pacifik nádherný týden. Hotel je sám o sobě krásný, podtržen dokonalými službami a servisem, všechen personál určitě svou srdečností, ochotou a vlídností pracuje nad rámec svých "profesionálních" povinností. Zvlášť bych chtěla pochválit vstřícnost manažera hotelu p. Chalupky, který svým přístupem a jednáním umožňuje i "českému důchodci" krásný pobyt.

• Datum pobytu: srpnu 2015, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Hana R.
Spa_Marianske_Lazne, Manager v zařízení Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. září 2015

Vážená paní Hano,

srdečně děkujeme, že jste pro svůj pobyt vybrala Grandhotel Pacifik.
Těšíme se na Vaši další návštěvu.

S pozdravem,
Tým Danubius Health Spa Resort Grandhotel Pacifik