Esplanade Spa & Golf Resort(Mariánské Lázně)
199 US$
179 US$
  • Snídaně v ceně
Rezidence Golf(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
126 US$
121 US$
  • Bezplatné parkování
Hotel Sun(Mariánské Lázně)
89 US$
  • Restaurace
  • Fitness centrum
Upozornění na slevy! 21 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 21 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 112 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

Hotel Villa Gloria(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
62 US$
52 US$
  • Snídaně v ceně
Hotel Continental(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
63 US$
Upozornění na slevy! 10 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 10 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 70 US$/noc.

Orea Spa Hotel Palace Zvon(Mariánské Lázně)
121 US$
100 US$
  • Snídaně v ceně
Orea Spa Hotel Bohemia(Mariánské Lázně)
120 US$
100 US$
  • Restaurace
Hotel Villa Regent(Mariánské Lázně)
104 US$
77 US$
Hotels.com
  • Bezplatné parkování
Upozornění na slevy! 11 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 11 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 87 US$/noc.

205 US$
  • Snídaně v ceně
Bezplatné zrušení do 27. 07.
278 US$
Expedia.com
Recenzováno: 18. června 2017

Krásné prostředí, příjemný personál, skvělé služby, chutná kuchyně, místo s noblesou. Příjemné procházky v okolí, klidné místo a přesto snadno dostupné centrum. Velký park umožňuje trávit noci naprosto v klidu, čeká vás ničím nerušený spánek. Prostory hotelu jsou uspořádány tak, že nikdo není rušen a máte tedy zaručen klidný odpočinek Personál recepce má při vašem příjezdu vše připraveno a ubytování hostů probíhá velmi rychle. při večeři můžete ocenit i živé klavírní vystoupení. hotel jsme navštívili v únoru a květnu a vždy jsme byli velmi spokojeni. vřele doporučujeme .

Tip ohledně pokoje: Ubytování nad hlavním vchdem nabízí nádherný výhled do parku.
  • Datum pobytu: květen 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Alexandra Š.
Recenzováno: 18. února 2017

Celkový dojem je užasný,byli jsme moc spokojený,Krásný klidný hotel v nádherném místě se spoustou zajímavých míst,je stále kam jít,.Slušny a usměvavý personál,bazen teplý,masérce dávame 1 s hvězdičkou :-),skvělá,Jídlo celkově vyborné.Určitě se vrátíme.

• Datum pobytu: únor 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli marus62.
Recenzováno: 8. září 2016

Moc hezký hotel umístěný v krásném parku, naproti golfovému hřišti. Prostorné, klidné pokoje. Nádherné interiéry hotelu. Kvalitní masáže. Výborné jídlo - snad jen, trochu větší výběr u snídaní by nevadil. Měli jsme i večeře - výběr ze dvou jídel, znovu výtečné. Ale u takového hotelu bychom čekali bufetový způsob. Hotel se nachází vedle parku miniatur a jakoby nad Mariánskými Lázněmi. Což nám, aktivním lidem vyhovovalo, protože jsme nádhernou procházkou došli do centra. A kochali se krásnými výhledy. Rádi se vrátíme.

• Datum pobytu: duben 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli ibernie8.
Recenzováno: 31. ledna 2016

Tento hotel jsme navštívili poprvé. Do Mariánských Lázní jezdím pravidelně, a pro zimní pobyt vybírám hotel dále od centra lázeňského města. Hotel je umístěn přibližně 8 km od železniční stanice v Mariánských Lázní a 4 km od centra. Spojení MHD je zde možné jen o víkendu, jinak ne. Přijel jsem v pátek, tak jsem využil služeb taxi, což je příběh sám o sobě, taxametr líta tak po metru jízdy, pokud je vůbec zapnut (poznatek z další jízdy z centra k hotelu...). Ale to je problém spíš vedení tohoto města.
Teď už k ubytování.
Hotel je jak jsem psal umístěn nedaleko centra, na klidném místě. V recepci jsme byli mile uvítáni. Pokoj byl připraven ihned, přijeli jsme 30 min. před check-in. Pokoje jsou prostorné, čisté, vkusně zařízené. Wellness je zde velmi příjemné, menší fitness a velký bazén, sauna. Zaměstanci wellness jsou velmi milí a profesionální. Prostě úžasné!!!
Večeře se podávají v krásné jídelně, máte na celý pobyt přidělen svůj stůl, a vybíráte si ze servírovaného menu. Což velmi vítám. Jídlo zde bylo skvělé, obsluha pozorná. Snídaně se podávají v jiné místnosti jak večeře, nabídka je standardní, avšak pestrá.
Pobyt v tomto hotelu předčil mé očekávání, na rozdíl od loňského pobytu v sousedním hotelu Morris...
Personál je tu milý, pozorný, hotel, resp. pokoje čisté, jídlo vynikající!
Byl jsem s pobytem zde velmi spokojen, těším se, až hotel opět navštívím.

• Datum pobytu: prosinec 2015, cestoval(a) s rodinou
2  Poděkujte uživateli Michal K.
Recenzováno: 2. prosince 2015

Na hotelu jsme stravili tri noci. S pobytem jsem byla velmi spokojena: cisty pokoj, dobra snidane, prijemny personal. Priteli nevyhovovala matrace, ale osobne se mi spalo dobre, takze je to otazka zvyku. V cene jsme meli jen ubytovani se snidani, zadne procedury jsme nakonec nedokoupili, ale dost casu jsme travili v bazenu, tepla voda v ty zime byla uzasna.
V hotelove restauraci jsme meli jen jednu veceri, byla v poradku, ceny jsou trochu vyssi, ale odpovidaji prostredi a kvalite jidla.
Rada se do Parkhotelu Golf vratim, pokud jeste nekdy pojedeme do Maranskych Lazni

• Datum pobytu: listopad 2015, cestoval(a) s přáteli
1  Poděkujte uživateli liuba_vip.