“Poněkud zastrčené”
Recenze Postovni Dvur

Postovni Dvur

Není přímo na hlavní třídě, ale kdo hledá najde. Příjemné posezení u piva a jídla. Personám přívětivý a slušný. Dá se sedět i venku. Prostředí hezké, čisté a příjemné. Jídlo ve vysoké kvalitě. Doporučuji

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Miluše H.

Recenzováno: 18. července 2020

Přišli jsme ve 12, už neměli půlku jídel z meníčka. Objednali jsme si tedy jídla z klasického jídelníčku. Pití přinesli brzy, polévku také a pak jsme 50 minut čekali na hlavní chod.
Když jsme se po 40 minutách ozvali, bylo nám slečnou servírkou odpovězeno jako blbcům, že na jídla na objednávku se přece čeká vždycky déle (nejspíš je tam normální čekat hodinu na jídlo, jinde ale ne). Ve slušných restauracích již při objednávce oznámí, že se na konkrétní jídla může déle čekat, tady ne.
Kdyby servírka řekla něco jako že se omlouvá, ale že mají jen jednoho kuchaře, tak to v pohodě bereme. Bohužel odpověď servírky nebyla zrovna zdvořilá. Ještě horší byla její následná reakce - nahlas komentovala někomu do kuchyně, druhé servírce i ostatním hostům(!), že tu má naštvané zákazníky co nechápou, že na objednávku se vždy čeká. Dost hlasitě, aby to slyšela celá restaurace.

Jídlo bylo průměrné - docela dobře ochucené, stroganov pikantnější, steak well done a kuře vysušené a tužší.
Nejde platit bezkontaktně.

Shrnutí našeho zážitku: příště si raději dáme litr vody ze sirných pramenů na ex, bude to příjemnější, než návštěva této restaurace (minimálně dokud bude obsluha stejně 'milá').

Ale ať jenom nehejtím... Za dobu našeho čekání se tam vystřídalo asi tak 6 stolů, nejspíš hostů hotelu. Všichni si dávali meníčka, měli je na stole hned a ta stejná servírka s nimi byla až familiérně přátelská (ač si nemyslím, že probírání zdravotního stavu společného známého hosta a servírky patří do restaurace). Přišli po nás a odcházeli dřív, než nám donesli jídlo. Pokud jdete jen na meníčko, asi nebudete čekat tak dlouho jako my (alas, to co my jsme si vybrali venku z menu vývěsky, nám bylo oznámeno, že už nemají - proto náš výběr.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli 493charlottee.
Recenzováno: 18. ledna 2019

V restauraci jsme se stravovali při pobytu v tomto hotelu. Snídaně OK. Oběd byl v pohodě, ale večeře nic moc. Milá a příjemná obsluha. Prostředí průměrné.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Jaroslava P.
Recenzováno: 24. března 2018 prostřednictvím mobilu

Na všem jsme si opravdu pochutnali..... doporučuji všem tuto restauraci navštívit, milá obsluha, čisto

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli danabS831WZ.
Recenzováno: 18. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Hotel je cisty a wellness studio na slusne urovni. Jinak prostředí nic moc a rozhodne nedoporucuji objednavat polo/plnou penzi. Jidla podavana v tomto balicku se podstatne lisi od toho ce je videt na fotkách zde na TA. Snidane jsou Ok.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli masajxxx.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Postovni Dvur, si také prohlíželi

Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Postovni Dvur? Sdílejte své zkušenosti!