“Výborné jídlo, příjemná obsluha”
Recenze Filip

Filip
Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 11. října 2020

Do restauraci jsme šli na základě recenzí a byli jsme velmi potěšeni. Vynikající jídlo - výborná žebra a králík, moc milá obsluha a skvělé ceny. Měli jsme hned jasno, že další den se tam musíme vrátit na kachnu :D

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli martinavD2197AG.

Recenzováno: 19. září 2020

Velice přijemný a vstřícný personál.
Jídlo bylo vynikající a rychle podané.
Skvělé ceny a výborná atmosféra.

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli _N2787LI.
Recenzováno: 18. srpna 2020

Byli jsme tu dvakrát na večeři v srpnu 2020. Byli jsme vždy vítáni i když jsme mluvili jen česky, příjemná a profesionální obsluha. Vynikající krevety (starter), velmi dobrá česnečka, perfektní králík se smetanovou omáčkou a rýží, a nakonec hovězí steak s pepřovou omáčkou a se zeleninou, fakt pravá svíčková - vysoký filet mignon, mi-cuit.
Chef na evropské úrovni. Doporučujeme!

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli HedgehogZJ.
Recenzováno: 18. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Zavítali jsme sem na základě recenzí. Moc příjemný personál, nají se zde vegetarián i masožravec. Vše nám chutnalo a ceny přiznivé. Děkujeme.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Marcistepan.
Recenzováno: 11. července 2020 prostřednictvím mobilu

Za mě super restaurace, kde se dá dobře najíst. Během 15 let jsem zde byl několikrát a vždy spokojenost. Doporučuji česnekovou polévku a králíka. Obsluha příjemná. Za mě rodinný podnik jak má být. Doporučuji.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli luk_b421.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Filip, si také prohlíželi

Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Filip? Sdílejte své zkušenosti!