Recenzováno: 3. září 2020

služby hotelu bez chyby
pokoj prostorný slunný s výhledem na kolonádu, čistý,
vybavení pokoje vyhovující a pohodlné
úžasný přístup zaměstnanců, ochota, vstřícnost
zdravotní personál profesionální vždy usměvavý

Tip ohledně pokoje: výhled na kolonádu
Poděkujte uživateli Skozu-01.
Hotels Marienbad, Owner v zařízení Centralni Lazne Ensana Health Spa Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. září 2020

Vážená paní Skozu, chtěli bychom Vám poděkovat za Váš čas na vyplnění hotelové recenze, kde jste nám napsala pozitivní zpětnou vazbu. Váš názor je pro nás velice důležitý a motivuje nás ke stálému zkvalitňování hotelových služeb. Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se, že nás opět navštívíte v jednom z hotelů společnosti Ensana Health Spa Hotels. S pozdravem Guest Relations Manager Ensana Health Spa Hotel

Recenzováno: 24. srpna 2020

Umístění a veškeré služby i při své náročnosti hodnotím jako vynikající. Uvítala bych jen více ochucenou stravu a méně oslazené zeleninové saláty. Personál byl velmi ochotný a usměvavý, což byl balzám na duši.

Poděkujte uživateli renatarJ8685OI.

Vážená paní Renato, chtěli bychom Vám poděkovat za Váš čas na vyplnění hotelového dotazníku, kde jste nám napsala pozitivní zpětnou vazbu. Váš názor je pro nás velice důležitý a motivuje nás ke stálému zkvalitňování hotelových služeb. Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se, že nás opět navštívíte v jednom z hotelů společnosti Ensana Health Spa Hotels. S pozdravem Guest Relations Manager Ensana Health Spa Hotel

Recenzováno: 16. srpna 2020

Vše na velmi dobré úrovni (strava, ubytování, ostatní služby).
Ubytování Maria Spa - s u p e r !
Římské lázně vynikající, bazény, výřivky, sauny....... vše ideální.
Krásné a klidné prostředí.
Byl to náš již druhý pobyt, a doufáme, že na poslední!
Děkujeme!

Poděkujte uživateli 994mareks.

Vážený hoste, chtěli bychom Vám poděkovat za Váš čas na vyplnění hotelového dotazníku, kde jste nám napsal pozitivní zpětnou vazbu. Váš názor je pro nás velice důležitý a motivuje nás ke stálému zkvalitňování hotelových služeb. Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se, že nás opět navštívíte v jednom z hotelů společnosti Ensana Health Spa Hotels. S pozdravem Guest Relations Manager Ensana Health Spa Hotel

Recenzováno: 12. srpna 2020

S velkým potěšením doporučují ubytování v lázeňském domě Centrální Lázně. V hotelu Centrální Lázně jsem v červenci 2020 strávil 20-denní léčebný pobyt, který jsme propojili s týdenní rodinnou dovolenou. I nyní se čtrnáctidenním odstupem musím hodnotit jako velmi příjemný pobyt vč. komplexní lázeňské léčby. Velice si vážím zdvořilého, přátelského a usměvavého přístupu veškerého personálu. Hotelové a lázeňské služby jsou na vysoké úrovni. Lázeňské procedury,které jsem absolvoval byly spojeny se vždy usměvavým a ochotným personálem a byly prospěšné k posílení mého zdraví. Mohu s klidem říci, že ubytování i strava je poskytována ve vysoké kvalitě.
Všechny domy společnosti ENSANA v Mariánských Lázních jsou kouzelné a zůstanou Vám navěky zapsány v paměti. Jednotlivé domy jsou propojeny vyhřívanou chodbou, což ocení člověk v případě nepříznivého počasí nebo při využívání služeb ostatních zařízení hotelů, například bazénů, saun, fitness centrum, společenských místností. Samotný hotel se nachází desítky metrů od kolonády a zpívající fontány,takže Vám neunikne žádná její večerní produkce a taktéž ranní probuzení známými melodiemi Vás jistě potěší.
Na závěr bych ještě jednou poděkoval celému personálu včele s vedením hotelu za příjemný pobyt. Jsem přesvědčen, že se zde určitě znovu podívám. Nelze za tak krátkou dobu zhlédnout veškeré přírodní ( např.Kladská,Geologické muzeum), architektonické či kulturní zážitky ( zpívající fontána,promenádní koncerty), kterými jsou Mariánské Lázně známé.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Tomáš G.

Vážený hoste, chtěli bychom Vám poděkovat za Váš čas na vyplnění hotelového recenze, kde jste nám napsal pozitivní zpětnou vazbu. Váš názor je pro nás velice důležitý a motivuje nás ke stálému zkvalitňování hotelových služeb. Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se, že nás opět navštívíte v jednom z hotelů společnosti Ensana Health Spa Hotels. S pozdravem Guest Relations Manager Ensana Health Spa Hotel

Recenzováno: 30. července 2020

Po loňské nemilé a vážné zdravotní peripetii jsem dostala lázně jako léčebný pobyt po ukončení léčby. Vybrala jsem si Mariánky a tušila skvělý zážitek, letní pobyt mne nadchnul. Plno procedur, odpoledne jsem vždy vyrazila na dlouhé procházky do okolních lesů a parků. Popíjela jsem Rudolfův a Lesní pramen, i nějakou kulturu navštívila a cca po deseti dnech jsem pocítila úžasnou psychickou relaxaci, vnitřní klid a velkou pohodu. V hotelu Centrální Lázně jsou mimo jiné skvělí kuchaři a veškerý personál na procedurách a i paní pokojské. Opravdu jsem si to tam užila a teď po návratu se mne okolí ptá, kde jsem byla a co jsem dělala, že vypadám skvěle a spokojeně. Děkuji, bylo to pro mne opravdu zážitek, který se nebojím nazvat božským.

Tip ohledně pokoje: výhled na lázně lepší než do vnitrobloku, vnitroblok možná klidnější
Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Lesomilka.
Hotels Marienbad, Owner v zařízení Centralni Lazne Ensana Health Spa Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. srpna 2020

Vážená paní,
děkujeme za Vaši návštěvu a za Vaše pochvalná slova, neboť ty jsou pro nás největší odměnou. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu na Váš léčebný pobyt v hotelu Centrání Lázně - Ensana Health Spa Hotel v Mariánských Lázních.
Váš názor nás motivuje k dalšímu zkvalitňování úrovně péče o hotelové hosty.
Těšíme se na Vaší příští návštěvu

Romana Valter
Guest Relations Service