Esplanade Spa & Golf Resort(Mariánské Lázně)
198 US$
178 US$
  • Snídaně v ceně
Residence Romanza(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
63 US$
61 US$
Hotels.com
Upozornění na slevy! 10 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 10 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 68 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

Hotel Villa Regent(Mariánské Lázně)
104 US$
78 US$
  • Bezplatné parkování
Upozornění na slevy! 20 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 20 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 98 US$/noc.

Hotel Continental(Mariánské Lázně)(Skvělá hodnota!)
63 US$
Hotel Sun(Mariánské Lázně)
90 US$
88 US$
  • Restaurace
  • Fitness centrum
Upozornění na slevy! 49 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 49 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 174 US$/noc.

Orea Spa Hotel Bohemia(Mariánské Lázně)
119 US$
99 US$
  • Restaurace
Orea Spa Hotel Palace Zvon(Mariánské Lázně)
120 US$
99 US$
  • Snídaně v ceně
Bezplatné zrušení do 28. 07.
203 US$
198 US$
Hotels.com
203 US$
  • Snídaně v ceně
Bezplatné zrušení do 27. 07.
276 US$
Expedia.com
Recenzováno: 22. srpna 2017

Ubytovali jsme se v hotelu Agricola, který patří mezi čtyřhvězdičkové hotely střední třídy. Recepční při příchodu byl vstřícný a nabídl nám welcome drink a informace o wellness službách. Pokoj byl velký a zařízen útulně. V koupelně byla masážní vana, která jako masážní nefungovala. Co mi přišlo divné, že nikdo neuklidil pokoj druhý den, nevyměnil ručníky a nevysypal koš. Snídaně byly standardní a všeho byl dostatek. Druhý den jsme si chtěli dát oběd, ale bylo pouze menu se dvěma jídly. Vyzkoušeli jsme saunu a masáž. Vedoucí tohoto úseku byla velice nápomocná. Masáž byla spíš hlazení než správná masáž, ale to bylo v názvu masáže. Celkový dojem z hotelu byl příjemný. Kdo hledá levnější hotel, tak je spokojen.

Tip ohledně pokoje: Pokoj s výhledem do zahrady
  • Datum pobytu: srpen 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Jaroslav T.
Recenzováno: 6. listopadu 2016

Velké zklamání. Pobyt byl objednán a zaplacen jeden a půl měsíce dopředu. Požadavek byl maželská postel a polopenze. Pokoj jsme dostali s oddělenými postelemi. Personál "hotelu" na mou výtku sdělil, že pokojů s manželkou postelí mají málo, a poslali udržbáře, aby je srazil dohromady, což není řešení. Pokoj nebyl luxusní, jak bylo uvedeno v nabídce, ale průměrný, koupelna je běžné vybavení. Na pokoji dva stoly a dvě židle a na těch stolech neuvěřitelně velká a stará a úplně zbytečná televize. Pokus si chce člověk odpočinout vsedě na židli to nejde. Pokoj nebyl oddělen od hlavní chodby předsíňkou a vše bylo slyšet, v noci kolem dveří prosvítalo světlo. Snídaně byly v pořádku. Vadilo mi čekat na místo u stolu a večeře byly hořší než jídlo ve školní jídelně. Celkový pocit z pobytu nebyl relaxační ale depresivní.

• Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Cecil S.
Šárka G, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Agricola, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. března 2017

Vážený pane Cecil S,

děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Je nám líto, že jste nebyl s pobytem spokojen, a že Váš požadavek nebyl splněn dle Vašich představ. V tomto směru byla učiněna opatření, aby k tomu již nedošlo. Pokoje jsou standardně vybaveny, každý pokoj má předsíňku a koupelnu s hydromasážní vanou nebo sprchovým koutem. Televize na pokojích jsou postupně vyměňovány. Kapacita hotelové restaurace je 150 míst, v případě plně obsazeného hotelu se může stát, že host musí chvilku počkat, než se uvolní místo. Na hotelovou kuchyni máme kladné odezvy, v případě, že jste nebyl s jídlem spokojen, měl jste ho na místě reklamovat. Byla by sjednána okamžitá náprava.
Mrzí nás, že pro Vás pobyt nebyl relaxací, i přesto budeme rádi, když do našeho hotelu opět přijedete a my Vás budeme moci přesvědčit o našich kvalitních službách.

S přátelským pozdravem

Šárka Grausová - Reservation Manager

Recenzováno: 31. října 2016

Hotel Agricola leží stranou lázeňského centra. Nabízí lázeňské procedury ve velké šíři. Personál je milý a ochotný, bohužel pokulhává organizace. Pokud se stane, že hotel je plně obsazený, kolabuje systém v restauraci, na recepci i v balneo provozu. Kuchyně je však velmi chutná a porce velké. Výhodou je otevřený salátový bar. Snídaně jsou formou švédského stolu a je bohatý a chutný výběr. Měli jsme pokoj vybavený hydromasážní vanou. Problém při vysokém počtu návštěvníků je s kapacitou parkoviště.

Tip ohledně pokoje: Pokoje na druhém patře jsou blízko léčebných procedur a restaurace.
  • Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli JanJonas.

Vážený pane JanJonas,

děkujeme Vám za Vaše milé hodnocení. Co se týče organizace, byla učiněna opatření. Hotelové parkoviště, které je v noci hlídané ochrankou, je schopné nabídnout parkování i při plně obsazeném hotelu.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

S přátelským pozdravem

Šárka Grausová - Reservation Manager

Recenzováno: 30. října 2016 prostřednictvím mobilu

Poměr cena X výkon je katastrofální. Personál absolutně neprofesionální a krom recepce i velmi nepříjemný. Vybavení hotelu je ultra retro. Snídaně průměr. Velké zklamání. Je-li vám více jak 70 let, budete se cítit jako zamlada....

Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli lilu12345.
Recenzováno: 30. října 2016 prostřednictvím mobilu

Naprosto tragické a smutné...je mi líto personálu a to co si musi vyslechnout..a ani svarene víno do plastového kelímku jako welcome drink nepomohlo...
Celkové zklamání jeste obohaceno rozbitou vanou, 3cm mezerou mezi dveřmi a chodbou...chvilku jsem myslel ze je ti retro styl

Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli suliman32.