Recenzováno: 9. října 2020 prostřednictvím mobilu

Jako dárek jsem dostala 4denni pobyt v tomto hotelu. Vyrazily jsme 3sestry a pobyt si užily. Velmi ochotný a vstřícný personál. Výborná strava. Procedury bezva. Prostě relax .Krásné prostředi. Dopručujeme.

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli evazL2406XP.
Recenzováno: 7. října 2020 prostřednictvím mobilu

Navštívil jsem tento hotel v září tohoto roku s manželkou. Hotel doporučuji, milý ochotný personal, příjemné prostředí a množství doplňkových sluzeb, ktere si zde můžete dopřát.
Spokojen jsem byl s celkovou úrovni služeb včetně výborně kuchyně. Lokalita na okraji lázní je příjemným klidným místem vhodným na procházky a zároveň s dobrym spojen do lázní.

Poděkujte uživateli Mendousa.
Recenzováno: 1. října 2020

Milé přijetí, příjemný personál, dobré jídlo, čistota, určitě se vrátíme i s bicykly příští rok. Kdo nehledá luxus, ale hezké místo poblíž lázní, bude spokojen. Strava je česká, kdo touží po chorvatských specialitách, může si vybrat mimo denního menu.

Poděkujte uživateli hanab806.
Recenzováno: 1. října 2020

Velká spokojenost, příjemné, rodinné prostředí s vynikající balkánskou kuchyní. Prožili jsme krásný čtyřdenní wellness pobyt s masáží, parafínem a celkovým odpočinkem z rukou opravdových odborníků na hotelnictví a lázeňství. Hotel byl romantický, pobyt podzimně slunečný, okolí uchvacující. Co více si přát... Doufám, že se brzo vrátíme a povečeříme bezkonkurenční pljeskavicu či mořského vlka.

Tip ohledně pokoje: Pokoje od 107 - 110 na klidnější stranu /do dvora/, pokoj 110 s balkónkem
Poděkujte uživateli Kraken167.
Recenzováno: 25. září 2020

Byli jsme moc spokojeny !!! Nadherna atmosfera super personal jidlo mnamka ... !!! Moc doporucuji a jsem rada ze jsem s manzelem mohla travit cas v tak krasnym miste...super místo na odpočinek od kazdodenních starostí...❤️ Dík dcero

Poděkujte uživateli simonasI2487UV.