“Naše oblíbená hospůdka”
Recenze Svejk

Svejk
Recenzováno: 27. října 2020

Když jsme objevili tuto restauraci, hned jsme věděli, že bude naše oblíbená. Je velmi pěkná a díky malůvkám ze Švejka i zábavná. Velmi dobře tady vaří a švarná paní majitelka je příjemná a přátelská. Vždy, když se vracíme do Mariánských Lázní, se sem vracíme pro její pohodu a dobré jídlo. Vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli Miluše H.

Recenzováno: 6. října 2020

Navštívili jsme tuto restauraci za pobytu v Mariánských Lázní. Jídlo jsme si nedali, ale mohli jsme zhlédnout od ostatních hostů. Z výrazu i pohledu bylo jídlo lepší průměr. Pivo jsme po ochutnání ale další nepřidali. Naproti přes cestu je lepší.

1  Poděkujte uživateli roka66.
Recenzováno: 23. srpna 2020

Pro nás nejlepší hospůdka. Super jídlo, bezva obsluha, dobré pivko. Dobře a rychle se zde najíte za super cenu domácí kuchyně.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli janan645.
Recenzováno: 25. července 2019

Prostředí a jídlo průměrné, obsluha rychlá i rychle donesené jídlo, ceny solidní. Nemám problém se sem vrátit.

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli sperkarkat.
Recenzováno: 21. července 2019

Tato restaurace byla obrovské zklamání. Asi tomu napovídají i jejich lidové ceny, kterými se ale nenechte zlákat. Že prostředí není nic moc (venkovní zahrádka u frekventované silnice a osuntely nábytek) bychom přehlédly. Ale to jídlo bylo otřesné. Česneková polévka šíleně presolena (paní servírka se mi nakonec omluvila, že to tak opravdu je). Svickova byla naopak sladká a byly v ní hrudky. A losos na bylinkach? Nebyl losos, ale jen obyčejně filé! A hranolky plavaly v oleji tak, že byste si olej mohli schovat ještě na doma. Tohle je opravdu moc špatný podnik. Když si uděláte toast doma, budete spokojenější.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli KaterinaSchatzova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Svejk, si také prohlíželi

Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Svejk? Sdílejte své zkušenosti!