“Nejlepší restaurace v Nymburce”

Bistro Na Staré poště
Recenzováno: 4. ledna 2020

Úžasná restaurace, s malebným prostředím. Velmi chutné a kvalitní jídlo a milá, ochotná obsluha. Jsme nadšený, že v Nymburce je restaurace, která strčí do kapsy i vyhlášené restaurace Pražské.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli vil_mm2020.

Recenzováno: 19. října 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace nabízela degustaci italských vín a lepší kombinaci dobrého jídla a vína jsem dlouho nezažil.
Opravdu jedinečný zážitek a doporučujeme to určitě vyzkoušet i za trochu vyššî cenu.

Poděkujte uživateli igaty.
Recenzováno: 10. června 2019

Obsluha byla velmi milá, pozorná ale ne vtíravá. Na jídlo jsme čekali velmi malou chvilku. Jídlo bylo naprosto skvěle dochucené a perfektně naservírované. Jako předkrm jsme si dali Tatarský biftek, který byl již namíchaný a to skvěle s naprosto dokonale opečenou bagetkou (ciabatta). Jako sladkou tečku jsme měli Tartaletku s čerstvým ovocem. Ve všem naprostá spokojenost a toto "Bistro" mohu jen a jen DOPORUČIT. Určitě se se s chutí vrátíme :)

Datum návštěvy: červen 2019
2  Poděkujte uživateli zabinka_objevitelka.
Recenzováno: 21. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Jídlo bylo výtečné, ceny jsou trochu vyšší, ale absolutně úměrné kvalitě jídla. Nejvíce mě překvapil vinný lístek jak výběrem, tak přívětivým naceněním. Interiér je čistý a příjemný na pohled.
Obsluha byl velice milá a dobře informovaná. Až budu opět v Nymburce, nebo budu mít cestu kolem, určitě se sem vrátím!

Datum návštěvy: leden 2019
1  Poděkujte uživateli kunndin.
Recenzováno: 10. srpna 2018

Navštívil jsem tuto restauraci na doporučení se svým kamarádem v rámci nedělního brunche. Perfektní obsluha, příjemné prostředí - sezení před vilou "v toskánském stylu" je velmi příjemné. Jídlo bylo výborné se zajímavým výběrem vín. Rozhodně doporučuji.

Datum návštěvy: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli TomasCernicky.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Na Staré poště, si také prohlíželi

Poděbrady, Středočeský kraj

Už jste navštívili Bistro Na Staré poště? Sdílejte své zkušenosti!