Zámek Loučeň
Sobota na Loučni

Recenzováno: 5. července 2020
Cidlra
Vtipný pan průvodce.

Zámek má pěkný park, určitě stojí za projití. Prohlídka byla výborná. Měli jsme štěstí na... přečíst další informace

Recenzováno: 20. září 2019
Miroslav O
Praha, Česká republika

Recenzováno: 16. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

V parku se za posledních 10 let nic nezměnilo. Labyrinty postupně chátrají a při platbě za rodinné vstupné do parku jsem nechápal tu cenu za procházku parkem v porovnání s jinými výlety v ČR. Velké zklamání

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli Kubrt88.
Recenzováno: 7. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Hezký zámek s poměrně rozsáhlým parkem, ve kterém je 12 různých labyrintů. Skvělé na teplé letní dny.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli davidkorenek.
Recenzováno: 16. července 2020

Příjemná dětská prohlídka s milou průvodkyní, vtipný pan kastelán, luxusní jídlo ve Vtipné kaši, v okolí zámku Labyrintárium + lanový park pro děti. Na pokladně dostanete mapku jednotlivých labyrintů a bludišť. Je to naučná "stezka" i pro dospěláky nejen pro děti.
Bylo to fajn, doporučuji.

Datum zážitku: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli Deninka.
Recenzováno: 5. července 2020

Poměrně dobře zrekonstruovaný zámek s "kratší" historií. Zajímavý a vtipný výklad průvodce. Hezký upravený park, spousta lákadel pro děti i dospělé, několik zajímavých labyrintů. Stojí za návštěvu.

Datum zážitku: červen 2020
Poděkujte uživateli Cidlra.
Recenzováno: 20. ledna 2020

Úžasná expozice vánočních stromků a historie jejich zdobení. Dojem mi kazil nesympatický zrzavý pán co by průvodce v jakési uniformě, který si při výkladu sedal do historických křesel - nohu před nohu a choval se přezíravě.
Zámecké kafé na facku, zavřelo bez ohledu na návštevní dobu. Za to ochotná paní v prodejně suvenýrů, umožnila my využit jejich WC. Hr. Kocharowski

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli HrabeKocharowski.