“Velké zklamání!”

nejen DVOREK restaurace

Těšila jsem se na meníčkové kachní prsíčko tak moc, že jsem zavrhla možnosti ostatních restaurací a jejich svatomartinskou nabídku pro dnešní den. Bohužel to byla velká chyba - to, co jsem otevřela doma mi za 145,- Kč vyrazilo dech. Pro jistotu jsem svoji mini porcičku "masíčka" zvážila a vyšlo mi smutných 7,6 dkg doplněnou o 1 dkg kousíčku masa, který snad ani nebyl kachního původu. V lístku ale uvádějí 15 dkg-přišla jsem si tedy značně ošizená!
I když jsem zvažovala objednat svatomartinský hod tyto dny právě zde, po této špatné zkušenosti radši objednám u konkurence.
Do restaurace občas zajdu a moje zkušenost s nimi je veskrze dobrá. Poměr cena/výkon byl ale u dnešního pokrmu hanebný!

Datum návštěvy: listopad 2020
Poděkujte uživateli Proste_Gastrousska.

Recenzováno: 23. října 2020

Vzhledem k aktuálním opatřením souvisejících s pandemií Covid-19, jsme se rozhodli podpořit podnik, který máme velmi rádi a rádi se sem vždy vracíme. Využili jsem službu dovozu jídla se společností "Dáme jídlo". Bohužel toto byl jeden velký omyl. Jídlo bylo restaurací připraveno včas a kurýrovi předáno k doručení. Za zhruba 20min mám přišla informace, že objednávka byla doručena, ale rozhodně ne tedy u nás. Volali jsme tedy do restaurace, kde nám bylo řečeno, ať zkusíme vydržet a případně se obrátíme přímo na "Dáme jídlo". Když uplynula 1h od doby údajného doručení, kontaktovali jsme tedy "Dáme jídlo". Zde se nás ptali, zda objednávku stále chceme a jestli ji má kurýr přivézt, že ji vozí v autě. Objednávali jsme si hovězí tatarský biftek a po 1,5h, během které jídlo kurýr vozil bůh ví kde, jsme již objednávku nechtěli převzít a stornovali jsme ji. Celkově i komunikace s helpdeskem této kurýrní služby byl zážitek.
Velmi nás to mrzí, neboť taková zkušenost vrhá špatné světlo na restauraci, která je bezesporu výborná. Příště již bohužel této služby nevyužiji a raději se projdu a jídlo si vyzvednu osobně přímo v restauraci :-)

Poděkujte uživateli 543antonr.
Recenzováno: 12. srpna 2020

Restauraci jsme navštívili během dovolené. Moc se mi líbilo její prostředí, které i přes úplně plnou kapacitu působilo vzdušně a příjemně. Potěšila mě rychlost objednávky, jelikož jsme talíř měli na stole za pár minut. Obsluha milá a jídlo velmi dobré.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli lenkajan.
Recenzováno: 10. července 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělá restaurace, jsem ráda, že jsme na ní úplně náhodou narazili. Výborné jídlo, skvělé limonády, milá obsluha, krásné prostředí, nejlepší restaurace v Pardubicích :-)

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli kl_rav265.
Recenzováno: 12. června 2020

Jídlo velmi dobré, obsluha perfektní a velmi milá. Osvěžující limonády.
Velmi doporučuji všem navštívit.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli 763veronikaj.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo nejen DVOREK restaurace, si také prohlíželi

Pardubice, Pardubický kraj

Už jste navštívili nejen DVOREK restaurace? Sdílejte své zkušenosti!