“.”
Recenze Simply Coffee

Simply Coffee
Popis: Naše kavárna se nachází v samém srdci Pardubic. Kromě výborné kávy se zákuskem u nás můžete ochutnat polévku s domácím chlebem nebo wrapy, které tu pro vás s láskou připravujeme.
Recenzováno: 12. října 2020

Skvělá usměvavá obsluha s úžasnými dezerty. Doporučuji zajít na snídaňové menu - vejce benedikt, top záležitost.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Andula111111111.
Recenzováno: 7. října 2020

Kavárna nabízí poměrně široký výběr snídaní, včetně freshe. Ceny jsou myslím přiměřené. Rovněž za zmínku stojí dobrá káva.

Příjemné prostředí i obsluha. Myslím, že si vybere každý. Vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli badynka.
Recenzováno: 12. října 2020 prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Simply Coffee, si také prohlíželi

Pardubice, Pardubický kraj

Už jste navštívili Simply Coffee? Sdílejte své zkušenosti!