“Bez titulu”
Recenze Severka

Severka
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 3. ledna 2020

Objednávka 3x jídlo od rozvozové firmy Dáme jídlo, za 810 Kč , jídlo slovy hnus stejky připálené a tvrdé, brambory malá porce a nasáklé olejem.
Nedoporučuji nikomu zde objednat s dovozem, když to nemůžete hodit kuchaři na hlavu.

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli 951milans.

Recenzováno: 2. října 2019

Je málo míst, kde umí dobře natočit Budvar. A tady se jim to vede skutečně výborně. Je to rychlé a bez zbytečných řečí.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli tomastomasini.
Recenzováno: 30. června 2019 prostřednictvím mobilu

Pisu dvou druhou recenzi v zivote ale v tomto pripade musim..Hlavne se tam nechodte najist! Kureci maso v bramborovym testicku...naprosto nepozivatelny a to snim vsechno a navic drahy...pivo tam maj ok...

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli mikesD9786HH.
Recenzováno: 27. října 2018

V sobotu nám servírka nabídla menu, které bylo pravděpodobně z pátku. Kuřecí řízek upražený , na přání jsme dostali místo těstovinového salátu hranolky (ty byly jediné k jídlu). Porce za 105,- Kč. Již nikdy, je spousta restaurací v okolí.

Datum návštěvy: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli Marcela S.
Recenzováno: 7. července 2018

Dříve dobrá restaurace, nyní hrůza. Objednali jsme si menu polívku + hlavní chod (guláš) a pivo. To, že jsme čekali až si nás někdo všimne v prázdné restauraci 10 minut bych ještě zvládl, ale když nám nedonesli polévku a místo toho hned hlavní chod (což bych nazval spíš gulášovou polévkou s knedlíkem) už ne. Nikdo se neomluvil jen na nás obsluha koukala a řekla, že ji donese pak. Nedočkali jsme se ji. Už nikdy sem nezavítám.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Michal V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Severka, si také prohlíželi

Pardubice, Pardubický kraj

Už jste navštívili Severka? Sdílejte své zkušenosti!