“Velmi dobrý oběd ”
Recenze U dvou kohoutku

U dvou kohoutku
Kuchyně: Východoevropská
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Jídlo bylo chutné, hezky naservírované. Personál velmi pozorný a ochotný. Jediné mínus je prostředí, které mi připomíná hlučnou jídelnu.

Poděkujte uživateli 28kamila5.

Recenzováno: 28. října 2019

Jelení steak s topinambzrovým pyré.
Vepřová panenka s krkovicí, bramborivé pyré, pečená zelenina. :-)

Poděkujte uživateli janaDVO.
Recenzováno: 3. září 2019 prostřednictvím mobilu

Je jedno jestli polední menu nebo večerní nabídka z jidelniho lístku vždy skvěle jídlo a perfektní servis. Příjemná zahradka v letních měsících. Stojí za navstevu

Poděkujte uživateli Cosmopolitan817464.
Recenzováno: 25. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

V restauraci jsme byli na obědě a musím říct, že to předčilo naše očekávání. Slečna servírka nám mimo jídelní lístek nabídla čerstvé ryby a různé přílohy. Jídlo bylo nádherně servírované, oku lahodící a v neposlední řadě hlavně výtečné chuti. Předkrm z grilovaných krevet s sépiovým risottem byl fantasticky ochucený. Hlavní chod pečená treska s tarhoňou a vepřová líčka s kaší jen pohladila naše chuťové pohárky. Velice mne potěšilo, že se ani na venkovní zahrádce nekouří, za to dávám majiteli hvězdičky navíc. Proč by mi někdo měl kazit, tak vynikajicí gastronomii kouřem z cigaret. Obsluha restaurace byla pozorná, milá a proto se rád při cestě do Pardubic velice rád vrátím.

Poděkujte uživateli MrCejcha.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Skvělá kultivovaná a chutná kuchyně. Příjemné prostředí, spíše pro páry nebo pracovní schůzky. Cenově trochu výše, ale odpovídá servírovanému jídlu. Velmi milá a profesionální obsluha.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Barbora G.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U dvou kohoutku, si také prohlíželi

Pardubice, Pardubický kraj

Už jste navštívili U dvou kohoutku? Sdílejte své zkušenosti!