“Je to zavřeno - nedostanete”
Recenze Pizzeria Comoda - UKONČENO

Pizzeria Comoda
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Je to zavřeno - nedostanete se tam -zavřeli prvního a pořád nenapsali na stránkách 0/5 - myslím si, že by byla dobrá, kdyby byla otevřená

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli FilipekSt.

Recenzováno: 16. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Absolutna spokojenost, mohu jen doporučit. Skvělý César salát, výborný kafe a obsluha velice příjemná. PPřijduJentadálUrčitě

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli liliak841.
Recenzováno: 4. prosince 2019

S kamarádkou jsem brouzdaly po nákupech a odpoledne jsme zašly na kafe a domácí limču. Lungo bylo vynikající a mají skutečně italskou kávu. Domácí limča byla plná malin - SUPER.

Poděkujte uživateli misulinka.
Recenzováno: 31. října 2019

Dneska jsem zašel s kamarádama na polední menu. Nic moc jsem nečekal, ale byl jsem mile překvapen. Skvělé nudličky na kary s rýří a k tomu hráškový krém zdrama. Obsluha také moc dobrá.

Poděkujte uživateli peternovakovicz.
Recenzováno: 12. října 2019 prostřednictvím mobilu

Pizza úžasná, ceny také celkem v pohodě, příjemné prostředí, rychlá obsluha, mohl by být větší průměr pizzy

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Petr V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzeria Comoda, si také prohlíželi