“Výborný zážitek!”

ESC Room
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: <1 hodina
Popis vlastníka: Úniková místnost neboli Escape Room je populární forma zážitkové aktivity. Vy a vaši přátelé jste uzamčeni v tématické únikové místnosti a vaším úkolem je dostat se ven během jedné hodiny. V místnosti je řada hlavolamů, šifer a dalších překážek, které vás z místnosti jen tak nepustí.
Užitečné informace: Aktivity pro starší děti, Dostupnost potravin pro nákup, Schody/výtahy
Recenzováno: 29. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Měli jsme v ESC Room oslavu narozenin a výborně jsme se pobavili. Dobrý nápad a hlavně každá ze čtyř místností úplně jiná. Zvládli jsme dvě a určitě se vrátíme

Poděkujte uživateli MartinKlenovec.
Jaromír N, Vlastník v zařízení ESC Room, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. dubna 2017

Děkujeme za návštěvu. Budeme rádi, když k nám opět zavítáte!

Recenzováno: 28. ledna 2017

Voucher do ESC únikovky jsem dostala k narozeninám. Nejdřív jsem se bála, co mě čeká, ale pak už to byla jen sranda :) . V Medexu jsme s kamarádkou obstály, i když to nebylo úplně jednoduché, ale pomohl nám trochu uvaděč, když jsme se zeptaly, jak se luští poslední šifra.

1  Poděkujte uživateli zuzanauhlikova.

Děkujeme za návštěvu. A až budete mít zase narozeniny, už víte, co si přát!

Recenzováno: 28. ledna 2017

Byl jsem už v několika únikových místnostech a proto jsem tady ocenil originalitu hádanek. Něco jako Pracovnu jsem ještě neviděl :-)
I když to navenek vypadá jednoduše, uvnitř musí být pěkně složitá elektronika :-)

Poděkujte uživateli Josef V.

Děkujeme! Uvnitř je v podstatě takový Centrální Mozek Lidstva. :-D :-)

Recenzováno: 28. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Narazili jsme na tuhle věc úplně náhodou při návštěvě Plzně, když jsme se vraceli z Techmanie k autu a prostě jsme to zkusili. Zavřeli nás do Cely, i když jsme nebyli objednaní, oceňujeme hlavně vstřícný přístup k zákazníkovi. Dostali jsme i pár minut navíc, protože jsem se zasekl na jednom ze zámků... skvělá hra! Hádanky se neopakují a to nás na tom bavilo!!
Těšíme se, že se cely budou rozrůstat!! Ať se daří René a Adéla

2  Poděkujte uživateli Strojved.

Jsme rádi, že se vám u nás líbilo. Až budete mít příště cestu do Plzně, rádi vás opět uvidíme! :-)

Recenzováno: 28. ledna 2017

Byli jsme v ESC na akci a líbilo se myslím všem - zábavné, příjemná obsluha a ještě jsme dostali na konci čokoládu Můžu jen doporučit. A můžete se vracet, místností je několik. My to máme v plánu.

Poděkujte uživateli ceslo.

Děkujeme za recenzi! Budeme rádi, když nás zase navštívíte! :-)

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo ESC Room, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili ESC Room? Sdílejte své zkušenosti!