“Oběd pod stromem? Proč ne. ”

Polévkárna SupaSupa
Č. 49 z 254 Restaurace v Plzni
Popis: Poctivá domácí kuchyně. Žádný glutamát, náhražky a polotovary. Sezónní menu. Suroviny si sami pečlivě vybíráme. Podporujeme fair trade a poctivé farmáře a malovýrobce. Denně vaříme i pro vegetariány a osoby s bezlepkovou dietou. Jídlo můžete odnést s sebou v ekologických obalech. Baví nás, co děláme! V neposlední řadě se snažíme všechny procesy dělat s ohledem na životní prostředí a lidsky.
Recenzováno: 31. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Úžasné prostředí, milá obsluha, špičkové, lehké jídlo. Perfektní na oběd v týdnu. Vážně krásný prostor, hodně světlý, uprostřed místnosti je strom, který vytváří jedinečnou atmosféru.

Poděkujte uživateli Alžběta S.

Recenzováno: 9. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělý podnik v centru města,velmi příjemný interiér a výborná jídla - hlavně polévky. Vždy si něco vyberu,doporučuji

Poděkujte uživateli Hana Z.
Recenzováno: 2. listopadu 2017

Výborný koncept, hlavně když se nestíhá klasický oběd. Polévky vynikající, vždycky si vyberu, ale i když tvrdí, že nepoužívají umělá dochucovadla, občas jsou tam cítit. Nejen můj názor. Polévky dražší, ale když není konkurence, proč ne!
Co se týče “hlavních jídel” moc nedoporučuji, nikdy jsem si nepochutnala kromě hovězího guláše na šalvěji s červenou řepou, ten byl famózní! Hodněkrát jsem se spálila, takže vybírám jen z polévek. Prostředí nehodnotím moc kladně, když vyjmu originalitu se stromem, dřevěný nábytek.., velmi špatná akustika, v poledne narváno, neskutečný hluk, fronty a člověk nemá šanci se v klidu najíst, ale je to bistro-jídlelna, takže to se dá očekávat. Osobně beru sebou.

Poděkujte uživateli maoora.
Recenzováno: 17. října 2017

Bistro, které se specializuje hlavně na polévky. Příjemné a čisté prostředí. Chodím sem občas na oběd a ještě jsem nezažil, že by mi něco nechutnalo. Polévku dostanete hned, takže je to i velice rychlé. Polévky i hlavní chody si lze koupit v malé a velké verzi, což je taky super.

Poděkujte uživateli tomasklement.
Recenzováno: 15. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Nádherné prostory,výborná jídla a občas opravdu zajímavé kombinace,které potěší chuťové buňky. Jen škoda,že není delší otevírací doba,např. do 18 hodin,to by občas přišlo vhod.

Poděkujte uživateli Hana Z.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Polévkárna SupaSupa, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Polévkárna SupaSupa? Sdílejte své zkušenosti!