“Pro mě nejlepší burgry v Plzni.”

Buffalo Burger Bar
Č. 8 z 300 Restaurace v Plzni
Recenzováno: 2. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Dřív jsme chodili na poctivě burgry jinam, ale zhorsili se. Trochu dražší, ale stojí to za to. Super salát a hrany k tomu. Když na dobrý burger v Plzni, tak sem.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli rammok.

Recenzováno: 3. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Pro tuhle restauraci nemám slov, lepší burgery, tortilly a batatove hranolky jsem asi nejedla! Navíc skvělý vyber velice chutnych omáček. Zamilovala jsem si to tu a určitě přijdeme zas

Poděkujte uživateli anna_F9052VM.
Recenzováno: 10. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná restaurace s Burgery. Velice hezké prostrědí. Naprosto úžasný personál skvělé pivko a lepší burger jsem ještě nikde jinde nejedl.

Poděkujte uživateli VladimirCepek37.
Recenzováno: 6. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Vse bylo moc dobre, bohuzel jen jeden z hlavnich chodu (steak, batatove hranolky) byl spise vlazny nez teply. Jinak super, skvele domaci limonady

Poděkujte uživateli anniequeanh.
Recenzováno: 27. října 2019 prostřednictvím mobilu

Očekávání nebyla naplněna. Burgery sice byly veliké, nicméně použité pečivo bylo nasládlé chuti a suroviny průměrné.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli mirdas18.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Buffalo Burger Bar, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Buffalo Burger Bar? Sdílejte své zkušenosti!