“Balzám na duši”
Recenze Černá ovce

Černá ovce
Č. 47 z 254 Restaurace v Plzni
Recenzováno: 19. srpna 2017

Uprostřed města se ocitnete v místě kde máte pocit, že jste v jiném světě a jiné době. Koně a ovce se pasou, chleba se peče v peci. Užíváte si klid se skvělým jídlem z domácích surovin a ochutnáváte pivo z malých pivovarů. Teto podnik nemá obdoby.

Poděkujte uživateli trpaslik608.

Recenzováno: 12. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemné klubové prostředí, venku vyběhy s domácími zvířaty . Vlastní minipivovar, jednoduché, ale i tak výborné menu. Vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli Michal S.
Recenzováno: 18. července 2017

Restaurace spojená se statkem pár minut od centra města. Lze platit kartou. Jídlo dlouhodobě vynikající, speciálně masa bývají výborně připravená. Ceny nejsou lidové, ale odpovídají kvalitě. Porce zcela dostatečné. Pivo výhradně z malých pivovarů. Obsluha příjemná rychlost od normální po (někdy) pomalejší. Stojí za návštěvu, celkově ale odpovídá spíše "slow food" konceptu.

1  Poděkujte uživateli Tomas T.
Recenzováno: 16. července 2017 prostřednictvím mobilu

Nedělní oběd s kamarády se trochu protáhl. Možná za to může to, že bylo docela dost lidí.
Obsluha pomalá. Na pití jsme čekali přes 30 minut. Jídlo přinesli po 97 minutách. (5x svíčková a 1 guláš).
Prostředí je fakt příjemné.
Ceny jsou vyšší (limonada 40, svíčková 175, pivo 64)
Na placení kartou je nutné si zaregistrovat členskou kartu.
Jídlo bylo jinak výborné.

Poděkujte uživateli Petr N.
Adéla C, Generální ředitel v zařízení Černá ovce, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. července 2017

Dobrý den, raději upřesním, že se na objednávku vašich jídel zapomnělo (nešla ihned do kasy čili ani do kuchyně). Čekací doba je standardně i přes plný lokál výrazně kratší. Ještě jednou se vám moc omlouváme! Bylo plno a byla to naše chyba a snažili jsme se vám ji kompenzovat kávou, dezertem, ale bohužel jste spěchali, což po dvou hodinách naprosto chápeme.
Za cenami si stojíme. Vše je vlastní výroby z kvalitních surovin, a to včetně limonád a pivo typu IPA stojí ve městě i 80 Kč.
I přes negativní recenzi musím říct, že mne Váš titulek rozesmál a doufáme, že nám dáte i přes tento zážitek druhou šanci.

Recenzováno: 6. července 2017

Na restauraci jsme dostali tip. Nic jsme pro jistotu nečekali a byli jsme velmi mile překvapení. Příjemné prostředí, milá obsluha a dobré jídlo a pivo. Měli jsme polévku, paštiku, žebírka a dezert a nic jsme nemohli vytknout a to jsme celkem nároční strávníci. Příjemné překvapení bylo u žebírek, ke kterým se podával čersvý a ještě teplý chléb. Jen tak dále.

Poděkujte uživateli Jana V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Černá ovce, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj
Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Černá ovce? Sdílejte své zkušenosti!