“Příjemná alternativa”
Recenze Černá ovce

Černá ovce
Č. 48 z 254 Restaurace v Plzni
Recenzováno: 22. září 2017

Restaurace (klub) je spojena se statkem. Jídlo výborné - vaří z vlastních surovin, obsluha milá, krásné prostředí venku i vevnitř. Prakticky v centru Plzně máte možnost se ocitnout na statku se vším všudy. Výborné hlavně pro děti - venku pískoviště a další vyžití a hlavně zvířata (možné jít k nim do výběhu,....). Doporučuji!

Poděkujte uživateli drvydra.

Recenzováno: 25. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Přišli jsme, kolem 18:30 mohlo být, sedli jsme a čekali. Po 20minutách, když nás nikdo nebyl ochoten obsloužit, jsme zase odešli.

1  Poděkujte uživateli CzechFoodTaster.
Recenzováno: 19. srpna 2017

Uprostřed města se ocitnete v místě kde máte pocit, že jste v jiném světě a jiné době. Koně a ovce se pasou, chleba se peče v peci. Užíváte si klid se skvělým jídlem z domácích surovin a ochutnáváte pivo z malých pivovarů. Teto podnik nemá obdoby.

Poděkujte uživateli trpaslik608.
Recenzováno: 12. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemné klubové prostředí, venku vyběhy s domácími zvířaty . Vlastní minipivovar, jednoduché, ale i tak výborné menu. Vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli Michal S.
Recenzováno: 18. července 2017

Restaurace spojená se statkem pár minut od centra města. Lze platit kartou. Jídlo dlouhodobě vynikající, speciálně masa bývají výborně připravená. Ceny nejsou lidové, ale odpovídají kvalitě. Porce zcela dostatečné. Pivo výhradně z malých pivovarů. Obsluha příjemná rychlost od normální po (někdy) pomalejší. Stojí za návštěvu, celkově ale odpovídá spíše "slow food" konceptu.

1  Poděkujte uživateli Tomas T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Černá ovce, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj
Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Černá ovce? Sdílejte své zkušenosti!