“Velmi se zhoršili”

Č. 8 z 256 Restaurace v Plzni
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 3. září 2017

Se změnou obsluhy a nejspíše i kuchaře už to není, co to bývalo. Obsluha neochotná a nepříjemná, dlouhé čekání na jídlo. Zpětnou vazbu od hostů vedení řeší tak, že hosta požádá, aby se k nim již nevracel (osobní zkušenost). Z oblíbené restaurace místních se stává turistická past.

4  Poděkujte uživateli Klára O.

Recenzováno: 24. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme restauraci pred divadlem pod širým nebem a byli jsme spokojeni jako vždy.
Obsluha rychlá, milá a profesionální, což v dnesni době pohledat.
Dělá to kdekdo, vsichni si mysli, že na obsluhováni neni nic těžkého, ale to je velký omyl.
Takže tady klobouk dolů pred personálem. Za jedna.... s hvězdičkou.
Jídlo je vždy výborné, upravené , velmi chutné,ani ted nebylo co dodat.
Doporučuji

Poděkujte uživateli Ataner1971.
Recenzováno: 15. srpna 2017

Velmi dobrá, stylová plzeňská restaurace, rychlá a příjemná obsluha, velmi chutné jídlo - výborný poměr cena/kvalita

Poděkujte uživateli EvaP3053.
Recenzováno: 13. srpna 2017

Dobrá restaurace v centru západočeské metropole Plzně. Chodíme sem docela rádi. Jídlo je zde vždy rychle na stole.

Poděkujte uživateli Filip Z.
Recenzováno: 9. srpna 2017

Dnes jsme byli na obědě - kachna se zelím a knedlíky. Zelí přesolené. Kachna neochucená. Velmi špatná zkušenost. Přijeli mi známí z Karlových Varů a stydím se ještě nyní. Eva

Poděkujte uživateli alenakair.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Mansfelda, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili U Mansfelda? Sdílejte své zkušenosti!