“Vynikající personál, skvělé jídlo.”
Recenze U Mansfelda

U Mansfelda
Č. 8 z 256 Restaurace v Plzni
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 7. listopadu 2017

Dnes jsem si velmi pochutnala na tresce s holandskou omáčkou. Skvělé pivo a báječný personál v osobě pana Houdka. Děkuji.

Poděkujte uživateli Eva H.

Recenzováno: 23. října 2017 prostřednictvím mobilu

Vynikající pivo, jídlo a prosecco. Obsluha příjemná a velice sympaticky vtipná, za mě nejlepší restaurance v plzni 5*

Poděkujte uživateli Ondřej H.
Recenzováno: 6. září 2017

..se vším, co k tomu patří. Atmosféra, výběr české i mezinárodní kuchyně, vše velmi chutné. Rychlá a příjemná obsluha a hlavně vynikající plzeňské pivo - dobře ošetřené. Vřele doporučuji

Poděkujte uživateli Daniel H.
Recenzováno: 3. září 2017

Se změnou obsluhy a nejspíše i kuchaře už to není, co to bývalo. Obsluha neochotná a nepříjemná, dlouhé čekání na jídlo. Zpětnou vazbu od hostů vedení řeší tak, že hosta požádá, aby se k nim již nevracel (osobní zkušenost). Z oblíbené restaurace místních se stává turistická past.

4  Poděkujte uživateli Klára O.
Recenzováno: 24. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme restauraci pred divadlem pod širým nebem a byli jsme spokojeni jako vždy.
Obsluha rychlá, milá a profesionální, což v dnesni době pohledat.
Dělá to kdekdo, vsichni si mysli, že na obsluhováni neni nic těžkého, ale to je velký omyl.
Takže tady klobouk dolů pred personálem. Za jedna.... s hvězdičkou.
Jídlo je vždy výborné, upravené , velmi chutné,ani ted nebylo co dodat.
Doporučuji

Poděkujte uživateli Ataner1971.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Mansfelda, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili U Mansfelda? Sdílejte své zkušenosti!