“Jiná pizza než jsme si objednali”

Pizzeria Da Pietro
Č. 13 z 300 Restaurace v Plzni
Popis: Real Neapolitan pizza in Plzeň. Only the best quality of ingredient.
Popis: Real Neapolitan pizza in Plzeň. Only the best quality of ingredient.
Recenzováno: 29. prosince 2019

Pizza je menší (těsto typu "buchta"), ale chuťově dobrá. K relativně vysoké ceně přibude ještě 15 Kč za krabici. To vše by ještě šlo kdyby kurýr nedovezl a) polostudenou pizzu a b) úplně jinou než jsme si objednali. V naší objednávce a na daňovém dokladu bylo 1ks Diavola a 1ks Capriciosa. V krabicích pak něco jako Margherita a Prosciutto.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli petr_magic.

Recenzováno: 3. prosince 2019

Konečně místo, kde pizza chutná přesně jako v tradičním 50 Kalo di Ciro Salvo v Neapoli, v Praze takové místo bohužel není.. Obsluha super, rychlý servis i o víkendu během poledne, super!!

Poděkujte uživateli lucieholcova.
Recenzováno: 1. listopadu 2019

Bohužel jsem z nejdražší pizzerie v Plzni zklamaná... Zadní místnost, kam nás posadili, byla bez oken, zdi postříkané od jídla, jídelní lístek nečitelný, jak byl poškrábaný... Obsluhu do naší "kobky" chodila velmi sporadicky a trochu otráveně. Pizza byla sice dobrá, ale za tu cenu máte jinde skoro dvě. Takže bohužel tuto pizzerii již nenavštívíme.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Michaela S.
Recenzováno: 31. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Pozor! Návštěva pizzerie Da Pietro sice dopřeje nepopsatelnou rozkoš vašim chuťovým buňkám, ale má i nepříjemné vedlejší účinky!!!
1) Ta Pizza je tak dobrá, že pokud budete mít na výběr, zda přijemně najezen opustíte restauraci nebo zda si objednáte druhou, třetí pizzu a následně zemřete na prasknutí břicha, budete vážně přemýšlet o druhé variantě!
2) Pokud jednou ochutnáte pizzu v Da Pietru, začnete mít problém s cestováním. Dovolená v Itálii už nebude o tom pokochat se památkami a pak si sednout do náhodné restaurace na dobré jídlo. Ne ... Všechny pizzy, které kde ochutnáte se vám budou zdát nudné a průměrné. Vaše dovolená v Itálii se pak rázem promění ve výpravu za svatým grálem a budete nuceni investovat nemalé prostředky a úsilí, abyste našli tak dobrou pizzu v tak nádherném prostředí jako je pizza Da Pietro konzumovaná v létě po setmění, venku u stolu před restaurací.
3) Závislost. Není problém seknout s kouřením, alkoholem nebo pitím kávy. Zkuste ale chodit pár měsíců kolem Da Pietra a nenajíst se tu. Nemožné. Kdo jednou ochutná, je navždy odsouzen stát se stálým zákazníkem.
...
Mimochodem, mám tu dotaz od mé partnerky. Lze v ČR uzavřít legální sňatek s pizzou? Rozmýšlí se jen mezi Margeritou D.O.P. a Prosciuto Crudo ...

3  Poděkujte uživateli petrstanicek.
Recenzováno: 23. srpna 2019

Pizza je to výborná, akorát je škoda, že jsem si na ni musel počkat 50 minut. Dal bych si také to fantastické tiramisu, ale bohužel, už mi končilo parkování.

Poděkujte uživateli Tomáš K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzeria Da Pietro, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj
Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Pizzeria Da Pietro? Sdílejte své zkušenosti!