Recenzováno: 12. června 2019

již po několikáté a vždy spokojení, i když tentorát byli drobnosti, což jsme vyřešili. pokud jedet do plzně vřele doporučujeme tento hotel. naproti prazdroje a blízko do centra. kvalitní postle a výborné snídaně!

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli 552radekb.
angelo-hotel-Pilsen, General Manager v zařízení Angelo by Vienna House Pilsen, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. července 2019

Krásný den z Vienna House Easy Pilsen,

dovolte mi poděkovat za Váš vřelý komentář. Velice nás těší, že jste se opakovaně rozhodli pro náš hotel a Vaše spokojenost s hotelovými službami je pro celý tým tou největší odměnou.

Těšíme se na Vaši příští návštěvu, abychom se znovu postarali o Vaše pohodlí.

Recenzováno: 16. dubna 2019

Celkem slušný hotel, pokoj malý, ale čistý. Co mi překvapilo, že pokud otevřete okno, tak se nevyspíte, hotel je přímo u hlavní silnice, tak se moc u toho ruchu spát nedá. Cena parkovného na jednu noc je 350,-Kč, i když jste hotelový host. O víkendu velký problém s garáží - nešli otevřít, musela jsem na recepci, při výjezdu opět problém s otevřením dveří. Cena za parkovné se mi zdá dost vysoká. V hotelu jsme pouze snídali, standardní nabídka.

Tip ohledně pokoje: Pokud bude možné, vyberte si pokoje na jinou stranu, než je hlavní silnice!
Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Jana S.
Recenzováno: 27. února 2019

Velmi dobrý hotel blízko centra s možností parkování. Pokoje jsou čisté, dobře vybavené a příjemné, skvělá restaurace a zajímavý interiér. Snídaně nabídla velmi dobrý výběr, skvělé pečivo. Možnost využití fit centra přímo v hotelu. Příjemný a velmi ochotný personál.

Datum pobytu: leden 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli ji_634.
angelo-hotel-Pilsen, General Manager v zařízení Angelo by Vienna House Pilsen, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. března 2019

Dobrý den z Vienna House Easy Pilsen,

dovolte mi poděkovat za Vaši zpětnou vazbu a za to, že jste si vybrali právě Vienna House Easy pro Vaši návštěvu Plzně. Velice nás potěšilo, že hotelové služby splnily Vaše očekávání, a že jste v našem hotelu strávili příjemný pobyt. Rádi se i příště postaráme o Vaše pohodlí.

Recenzováno: 11. února 2019

Hotel jsem vybral na základě vhodné polohy hned naproti pivovaru. Ubytování na jednu noc, kdy neřešíte věci okolo. Parkování nad hotelem na přilehlém parkovišti za 150 Kč/den, v ceně ubytování snídaně. Pokoj hezky vybavený, čistý. Minusové body dávám za snídani. V neděli v 9:30 hod poměrně neupravený bufet, salám a sýry naházené jako kdyby je tam dalo tříleté dítě. Celková prezentace dalšího jídla neodpovídala úrovni hotelu.

Datum pobytu: únor 2019
1  Poděkujte uživateli mk722017.
angelo-hotel-Pilsen, General Manager v zařízení Angelo by Vienna House Pilsen, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. února 2019

Dobrý den z Vienna House Easy Pilsen,

děkujeme za Vaši důvěru, kterou jste nám projevil tím, že jste si vybral právě náš hotel a děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vybavení pokoje a jeho čistota splnily Vaše očekávání.

Velice mne mrzí Vaše zkušenost a hodnocení snídaňového bufetu. Záležitost jsem prodiskutoval s vedoucím restaurace i šéfkuchařem a upřímně se omlouvám, že jsme neposkytli prvotřídní servis, který je pro naše snídaně obvyklý.

Pokud se rozhodnete pro Vaši příští návštěvu, vynasnažíme se, aby Váš pobyt byl příjemný a ničím nerušený.

Recenzováno: 25. ledna 2019

Hotel jsem měl rezervován kvůli služební cestě. Co překvapilo (a na tom jsem nebyl upozorněný ani při check inu, ale pokoj objednáva někdo jiný, takže budiž, třeba se někde stala chyba), byly pokoje, které jsou uzpůsobené pro hůře pohyblivé - sprcha nemá zástěnu a je v ní sedák, který se dá tedy odendat. Bohužel, díky chybějící zástěně je pak voda ale po celé koupelně. Toaleta je tak vysoká, že menší člověk má nohy ve vzduchu :-) Pokoj jinak hezký, ale tmavý. Nevýhodou je, že po vypnutí hlavního světla nejdou některé zásuvky, takže se nedá dobíjet třeba mobil vedle postele. Bar překvapil tím, že slečna řekla, že nemají Cuba libre (na internetu je přitom uvedené). Vysvětlovat barmance, že je to bílý rum, cola a limetka jsem jaksi neměl sílu :-) V takovém podniku by to mohla vědět. Parkování v okolí hotelu je nemožné, díky parkovacím automatům, takže za poplatek 350 Kč využita hotelová garáž, což se ale asi běžnému člověku nechce dávat navíc k ubytování. Garáže velké s dobrým přístupem do hotelu. Snídaně za mě průměr. Vypadalo to, že džusy byly naředěné - jednou byl pomerančový klasický, pak už vodnatý. Personál na recepci vstřícný. Překvapilo mě, že za platbu kartou v eurech chtějí účtovat poplatek 10%, když to už je zakázáno...

Datum pobytu: leden 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Stanislav S.
angelo-hotel-Pilsen, General Manager v zařízení Angelo by Vienna House Pilsen, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. února 2019

Dobrý den Stanislave S,

dovolte mi poděkovat za Váš nedávný pobyt ve Vienna House Easy Pilsen a za cenné komentáře. Právě tyto komenty jako je ten Váš posouvají kvalitu našich služeb a slouží k jejich neustálému zlepšení a zdokonalování.

Děkuji za Vaši zpětnou vazbu a připomínky, které zmiňujete ve svém hodnocení, a je mi velmi líto, že naše služby nesplnily Vaše očekávání.

Rádi jsme Vás v našem hotelu přivítali a děkujeme, že jste si vybral právě Vienna House Easy pro Váš pobyt v Plzni.