“Vřele doporučujeme, skvělá kuchyně! Absolutelly recomended, great cuisine!”
Recenze Mely Restaurant

Mely Restaurant
Č. 45 z 300 Restaurace v Plzni
Recenzováno: 3. ledna 2020

Sushi i thajské kari bylo výborné, obsluha milá a vstřícná. Ceny jsou vzhledem k vysoké kvalitě jídla velmi přívětivé. Rádi se sem budeme vracet pro skvělé gurmánské zážitky!

Sushi and thai curry were excellent. Nice staff and great prices compared to great meal quality. We'll come back again!

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Placekplacaty.

Recenzováno: 5. srpna 2019

Do téhle restaurace chodím celkem pravidelně na obědové menu už asi půl roku, tak cca 1x za týden, obsluha je vždy moc milá, jídlo vynikající.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Lucie K.
Recenzováno: 18. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Objednali jsme kureci Pho Xao , ktere bylo nechutne mastne, plavalo v prepalenem oleji..Veskerou chut zabil olej. Pak Bun Bo Nam Bo, malicka porce, ktera s poctivym Bun Bo Nam Bo nema nic spolecneho.. Chybi vietnamske bylinky, malo salatu, zadna rybi omacka-suche, bez smazene cibulky..
Nechapu tak dobre hodnoceni na googlu..

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Filip J.
Recenzováno: 12. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Uplne poprve co jsem byl nucen odejit z “restaurace”. Personal premyslel nekolik minut kam nas usadi. Verili jsme a nakonec usedli, avsak po 20 min cekani na menu se zvedame a odchazime. Pochopil bych v plnem provozu, ale ne v prazdne hospode. Tuto provozovnu nedoporucuji!

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli michalk354.
Recenzováno: 28. března 2019 prostřednictvím mobilu

S přítelem jsme vyzkoušeli 7 restaurací v Plzni, které mají v nabídce sushi. A od doby, kdy jsme vyzkoušeli Mely, tak nikam jinam nechodíme. Nejlepší sushi v Plzni!!! I ostatní jídla jsou dokonalá!!! Konečně jsme našli v Plzni restauraci s dokonalým vietnamským a thajským jídlem.

Datum návštěvy: březen 2019
1  Poděkujte uživateli Michaela S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mely Restaurant, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj
Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Mely Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!