“Žádný”

Přidejte ji.
Restaurace Kathmandu
Č. 101 z 300 Restaurace v Plzni
Recenzováno: 8. října 2020

Výborné jídlo skvěle dochucené byl jsem už po několikáté a pořád si drží ten svůj výborný standart.. příjemná obsluha I prostředí mohu jen doporučit

Poděkujte uživateli 141karel_.
Recenzováno: 5. října 2020

Dali jsme si thali talíř... To je dělený talíř s více chody.. I když se zdá že toho je málo, měli jsme co dělat to sníst
Jídlo bylo rychlé a výborné.. Obsluha milá a ochotná.
Určitě se vrátíme.

Poděkujte uživateli Martina M.
Recenzováno: 16. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Byl jsem tu několikrát a vždy jsem se dobře najedl. Dnes obsluhoval jiný člověk, takže navíc to bylo s úsměvem a rychlé. Super.

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli MartinKarlovice.
Recenzováno: 5. listopadu 2019

Poprvé zvědavost - nově otevřeno + pro mne neznámá indická kuchyně
Podruhé - těšení se na příjemnou obsluhu, dobré jídlo, dostatečně velké porce

1  Poděkujte uživateli Jiří P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Kathmandu, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj
Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Restaurace Kathmandu? Sdílejte své zkušenosti!