“🙂”

Da Nico Ristorante e Pizzeria
Č. 85 z 300 Restaurace v Plzni
Recenzováno: 2. ledna 2020

Jídlo i obsluha bylo super, mají samé dobroty,na všem jsme si pochutnali. Všem vřele doporučuji, rádi přijdeme zas.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 422kristynah.
Connector22236568026, Vlastník v zařízení Da Nico Ristorante e Pizzeria, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2020

Děkujeme moc, jsme rádi že všechno chutnalo

Recenzováno: 30. prosince 2019

Stavili jsme se zatím jednou. Velmi dobrá obsluha, velmi dobré rozlévané víno, jídlo výborné. Doporučuji zkusit.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 815v_clavk.
Connector22236568026, Proprietario v zařízení Da Nico Ristorante e Pizzeria, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2020

Moc děkujeme, jsme rádi ze vam to chutnalo.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Da Nico Ristorante e Pizzeria, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj
Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Da Nico Ristorante e Pizzeria? Sdílejte své zkušenosti!