The lounge Plzeň
Č. 1 z 8 zařízení v kategorii Noční život – Plzeň
Super

Jedinečné prostředí, čistota, milý personál. Dýmky byli skvělé a koktejly ještě lepší! Ideální... přečíst další informace

west_bohemian_freak
Plzeň, Česká republika
Skvělé!

Nedávno jsme navštívili nový shisha bar a byli jsme velice mile překvapeni. Skvělá dýmka, naprosto... přečíst další informace

petra_kar63
Plzeň, Česká republika

Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

25. Září jsme si s přítelkyní vyrazili do nově otevřeného podniku v Plzni. Byli jsme velice příjemně překvapeni, velkým vyberem nápojů, včetně koktejlů. Dali jsme si 2 domácí limonády s vodkou. Upřímně ...nic lepšího jsem neměl pak jsme pokračovali v koktejlech dál a završili jsme to Gin&Tonic, v Kombinaci dražších GINU - Monkey 47 gin a Hibiscus Tonic od Schweppesu.

Hudba příjemná, prostředí zajímavé
Mohu jen doporučit.

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli DanielGotz123.
Recenzováno: 8. října 2020 prostřednictvím mobilu

Parádní posezení s přáteli. Skvělá dýmka. Naprostá spokojenost. Doporučuju navštívit, posedět a užít si skvělou atmosféru.

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli kobysus.
Recenzováno: 3. října 2020

Byli jsme s přáteli slavit v Plzni rozlučku, o tomto místě víme nějaký měsíc a jsme velice rádi, že jsme The Lounge navštívili. Nejkrásnější a nejzajímavější místo kde jsme byli, nehledě na skvělé drinky a výbornou vodní dýmku. Můžeme jen doporučit. Rozlučka na 1!!

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli roma_123_n.