“Na českou klasiku”

Restaurant Zumbera
Č. 19 z 254 Restaurace v Plzni
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 30. dubna 2018

Interiér je trochu divoký (najdete tu vše, od kukaček, přes žehličky až po asi čtyři různé druhy dřevěného obložení:)
Pivo bylo dobré, s trochu horší pěnou, obsluha milá, úslužná, rychlá.
Jídelní lístek má spoustu "vtipných" názvů, já to moc nemusím, ale nevadí mi to, někdo to ocení.
Dali jsme si českou klasiku - knedlíky, zelí, pečené masíčko... Myslím, že tohle tu umí připravit moc dobře. Moc nechápu lidi, co zde objednali rizoto (riziko), gnocchi apod. Já bych si v takové hospodě tohle netroufla dát a čekat kvalitu:) Takže z mě jednoznačně českou kuchyni.

Poděkujte uživateli LacikamKomarom.

Recenzováno: 20. února 2018 prostřednictvím mobilu

V této restauraci jsem byla na večeři s přáteli a mohu jen doporučit. Příjemná atmosféra, velice milá obsluha a vynikající jídlo.

Poděkujte uživateli Michaela M.
Recenzováno: 1. února 2018

Restauraci Žumbera jsem navštívila na rychou večeři před baletním představením v DJKT. Objednala jsem si Rizoto s kuřecím masem. Popravdě - restaurace má svá pro i proti. Jednoznačné PRO je poloha v centru (Bezručova ulice, kousek od Náměstí republiky a v podstatě hned za rohem obou cetrálních knihoven ve Smetanových sadech). Další PRO vidím v celkové vybavenosti restaurace - dostatečný počet stolů a útulné prostředí (možná mi vadil trochu malý bar). Nicméně jsou tady i velký PROTI. 1) špinavé skleničky a talíře - k rizotu jsem si objednala bílé víno - sklenička byla upatlaná. Talíř, na kterém jsem dostala rizoto měl na sobě mastné a ulepené otisky prstů, celkově vypadal značně ošahaně a ušmudlaně. Každopádně jídlo - rizoto bylo asi to nejhorší, co jsem kdy jedla. Přemaštěné, bez chuti a zápachu, jediné, co tam mělo chuť bylo rajčátko položené na vrchu. Nevím, jak zhodnotit WC, které je umístěno na chodb. Je to lákadlo jakožto bezplatné WC, tzn., že kdo o něm ví, může ho navštívit kdykoli jde okolo, není tudíž jen pro návštěvníky restaurace.
3 hvězdy dávám pouze za útulný prostor a vtipně napsaný jídelní lístek. Obsluha průměrná, spíe znuděná.

Poděkujte uživateli Evina K.
Recenzováno: 17. prosince 2016

S přáteli jsem chtěla zajít na dobré jídlo, a tak jsem na doporučení navštívila Žumberu. Bylo to skvělé rozhodnutí! Nejen, že výborně vaří, ale je zde úžasná atmosféra se skvělou obsluhou, vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli Kami M.
Recenzováno: 13. října 2016

K Žumberovi chodíme několikrát do roka a vždy jsme se zde výborně najedli. Hlavně jejich žebírka se švestkovou omáčkou můžu všem vřele doporučit.

Poděkujte uživateli David B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Zumbera, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Restaurant Zumbera? Sdílejte své zkušenosti!