Plzeňské historické podzemí
Zajímavé řešení v parném dni☀️

Recenzováno: 23. srpna 2018
Pája K
Zážitek!

Během 50 minut jsme se s milou průvodkyní dozvěděli hodně o plzeňském podzemí! Bylo mi milé... přečíst další informace

Recenzováno: před 5 dny
Radim M
Brno, Jihomoravsky Kraj, Czech Republic

Recenzováno: 30. října 2018

Zajímavá prohlídka, nutnost helmy, pozor hodně kluzké a nerovnosti. Velmi příjemná průvodkyně, hodně informací, možnost audio v cizím jazyce

Datum zážitku: říjen 2018
Poděkujte uživateli Sissi-Filip.
Recenzováno: 25. září 2018

Historické podzemí nám připadalo tak maličko jak pevnost Boyard. Na začátku jsme dostaly síťky a helmy. Je vhodné si vzít teplejší oblečení(v létě super ochlazení) a vhodnou obuv. Celá prohlídka je labyrintem chodeb, sklepů a studní. Je lepší se držet průvodce kvůli dobré slyšitelnosti vyprávění. Byla k vidění i replika vodního kola. Poznaly jsme historii života pod městem. Byl to pro nás dobrodružný zážitek plný dojmů.

Datum zážitku: květen 2018
Poděkujte uživateli hanakesl.
Recenzováno: 28. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Krasne,úchvatné,tajemné...netušili jsme,co se skrývá v podzemí Plzně,opravdu nádhera,s průvodcem a historií,doporučuji udelat si čas

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli Hanka P.
Recenzováno: 23. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělé řešení, jak se schovat na chvíli před sluníčkem. Velmi milý průvodce, u kterého šlo znát, že ho to opravdu zajímá. Malá poznámka pro dámy, rozdávají se tam přilby, tak abyste nebyly překvapené, že se vám trochu pocuchá účes .

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli Pája K.
Recenzováno: 31. července 2018

O plzeňském podzemí jsem před prohlídkou nic neslyšela, tak jsem ani netušila, co očekávat. Ve skupince asi deseti lidí jsme dostali průvodce, na začátku prohlídky na každého čekala síťka na vlasy a bezpečnostní přilba, plzeňské podzemí je asi 800 metrů dlouhé, místy jsou schody, boční skladovací prostory bývaly na led nebo potraviny, spoustu studen a východů z podzemí do domů v centru, místy je chodba hodně nízká, proto ta přilba. Podél prohlídkové trasy jsou vitríny s historickými exponáty, vše zajímavě komentoval průvodce. Dozvíte se, proč má Plzeň ve znaku velblouda :). Chodby v podzemí jsou mokré, místy protékají potůčky, takže se hodí sportovnější obuv a trochu zdatnosti. Vhodné i pro větší děti. Určitě si to neužijí lidé s klaustrofobií, na to upozorňoval i průvodce, už se mu stalo, že se mu někdo zablokoval a nechtěl dál, ale za mě je tam místa dost, občas to chce jen ohnout záda a projít kratší úsek v předklonu, ale není to nic extrémního. A na pokladně se dá pořídit pamětní mince Plzeňské podzemí. Moc zajímavá prohlídka, pěkný zážitek.

Datum zážitku: říjen 2017
Poděkujte uživateli IrenHa.