Plzeňský Prazdroj
Č. 1 z 76 zařízení v kategorii aktivity – Plzeň
Cesta pivovarského tovaryše

Prohlídka pivovaru byla úžasná - ještě jednou velký dík milé paní průvodkyni, která měla na starost... přečíst další informace

Recenzováno: 31. srpna 2020
zuzanag850
Děčín, Česká republika
Pilsner Urquell + stačírna

Velká spokojenost s prohlídkou. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí. Průvodce zvládl svoji... přečíst další informace

Recenzováno: 29. července 2020
olin3642
Zlín, Česká republika

Recenzováno: 11. listopadu 2019

V Plzni jsem byl mockrát, ale nikdy jsem nenavštívil pivovar. Konečně jsem to napravil a se zahraniční návštěvou jsme šli do pivovaru na prohlídku. Prohlídka byla věnována spíše historii a nevěnovala se moc současné výrobě (to mě trochu mrzelo). Pivo ve sklepích bylo vynikající a také nejlepší co jsem v Plzni ochutnal. Žádná restaurace se tomuto pivu nepřiblížila. Doporučuji

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli vladimirsoukup.
Recenzováno: 6. října 2019 prostřednictvím mobilu

Plzensky festival. Co dodat. Vyborne pivo a jidlo, prijemni navstevnici a tentokrat i personal. Kapely na houby, presunuti casti programu do centra mesta byla chyba...

Datum zážitku: říjen 2019
2  Poděkujte uživateli TomasMak.
Recenzováno: 2. října 2019

Návštěva Plzeňského Prazdroje rozhodně patří k must see v Plzni. Prohlídka vás provede výrobou piva od začátku až do konce, uvidíte i historické sklepy, kde ochutnáte tu nejlepší plzeňskou dvanáctku přímo z dubových sudů. Jen škoda, že restaurace Na Spilce má co dohánět, rozhodně to není to nejlepší, co Plzeň v gastronomii nabízí, na oběd doporučuji vyrazit do města!

Datum zážitku: březen 2019
1  Poděkujte uživateli fialovakalena.
Recenzováno: 9. září 2019

Na místě najdete pěknou prohlídku pivovaru, minulost a současnost provozu pivovaru. V restauraci nabízí klasická česká jídla a hlavně pivo Plzeň přímo z pivovaru, tedy výborné kvality a chuti. Reśtaurace v stylovém vybavení. Ochotný personál.
Někdy hodně lidí - návštěvníků, ale dá se.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli ricrt.
Recenzováno: 2. září 2019 prostřednictvím mobilu

Krásné místo pro konání kulturních akcí. Čistý a prostorný areál. Na prohlídce pivovaru jsem byl již po třetí a vždy to bylo skvělé. Výborné pivo! To je prostě naše Plzeň ❤

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli mr_joe_6.