“Senzační ZOO”
Recenze Zoo Plzeň

Zoo Plzeň
Č. 2 z 83 aktivity v Plzni
Recenzováno: 23. listopadu 2016

Rozsáhlá ZOO s plnou zajímavými kousky k pohlédnutí. Pro rybáře doporučuji výšlap na vrchol na českou řeku, byl jsem nadšený.

Poděkujte uživateli Navstevnik171.

Recenzováno: 22. listopadu 2016

Plzeňská ZOO bych řekl nejhezčí zoo v ČR. Vhodná k navštívení v létě i zimě. Pro rodiny i páry. Doporučuju si zarezervovat cely den. Pro rodiče s dětmi doporučuju dojet do zoo vláčkem z náměstí Republiky.

Poděkujte uživateli Jaroslav Š.
Recenzováno: 15. listopadu 2016

Krásná ZOO Plzeň je vhodná na výlety v zimě i létě. Vhodná pro rodiny s dětmi, manželské páry i školní výlety. Krásné prostředí se širokou škálou zvířat, plazů i ptáků. Přijďte sami vyzkoušet.

Poděkujte uživateli louzecka.
Recenzováno: 12. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Plzeňská zoo je kvalitní a rozsáhlá zoo. Čistá, hodně zvířátek a Dinopark. Neni problém s parkováním!

Poděkujte uživateli Andrea T.
Recenzováno: 25. října 2016

Rádi s dětmi navštěvujeme různá města. Tentokrát jsme byli v Plzni a moc se nám líbila tamní zoologická zahrada. Méně lidí než v Praze, větší klid na prohlídku a ceny nesrovnatelně nižší. Určitě se tam ještě vrátíme.

Poděkujte uživateli Karel V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Plzeň, si také prohlíželi

Už jste navštívili Zoo Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!