Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Dobrá ZOO” 5 z 5 bublinek

Recenze atrakcí (19)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Dobrá ZOO”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 31. prosince 2016

Velmi pěkná Zoo, která se neustále rozšiřuje a upravuje a stává se z ní lepší, a modernější Zoo, která je vhodná v kteroukoliv roční dobu. Kdysi jsem vyslechl radu od jedné ošetřovatelky, že Zoo je vhodná k návštěvě nejen v létě, kdy je hezky, ale v zimě, kdy se zvířata chovají úplně jinak než v létě, což po několika letech mohu potvrdit. zvířata se chovají jinak, jsou vidět jiné, které nejsou normálně vidět a lidí je tam méně, takže návštěvník se stává od zvířat objektem pozorování. nyní určitě doporučuji, návštěvu roztomilé lví slečny, vždy mne dostanou sovy a návštěva české řeky. takhle hezky udělané jsem nikde v žádný jiný Zoo neviděl.

Navštíveno v prosinci 2016
Poděkujte uživateli vrbasvbf.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

193 recenzí od naší komunity

Recenze atrakcí (4)
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Senzační ZOO”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 23. listopadu 2016

Rozsáhlá ZOO s plnou zajímavými kousky k pohlédnutí. Pro rybáře doporučuji výšlap na vrchol na českou řeku, byl jsem nadšený.

Navštíveno v říjnu 2016
Poděkujte uživateli Navstevnik171.
51 recenzí
Recenze atrakcí (29)
common_n_attraction_reviews_1bd8 18 bodů za pomoc
“ZOO Plzeň”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 22. listopadu 2016

Plzeňská ZOO bych řekl nejhezčí zoo v ČR. Vhodná k navštívení v létě i zimě. Pro rodiny i páry. Doporučuju si zarezervovat cely den. Pro rodiče s dětmi doporučuju dojet do zoo vláčkem z náměstí Republiky.

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jaroslav Š.
Plzeňský kraj, Česká republika
3 recenze
“ZOO Plzeň”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 15. listopadu 2016

Krásná ZOO Plzeň je vhodná na výlety v zimě i létě. Vhodná pro rodiny s dětmi, manželské páry i školní výlety. Krásné prostředí se širokou škálou zvířat, plazů i ptáků. Přijďte sami vyzkoušet.

Navštíveno v dubnu 2016
Poděkujte uživateli louzecka.
29 recenzí
Recenze atrakcí (16)
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Krásná zoo, výborné pro výlety ”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 12. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Plzeňská zoo je kvalitní a rozsáhlá zoo. Čistá, hodně zvířátek a Dinopark. Neni problém s parkováním!

Navštíveno v listopadu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Andrea T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Plzeň, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj
Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Zoo Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!