“Září/děti/ideální”
Recenze Zoo Plzeň

Zoo Plzeň
Č. 2 z 81 aktivity v Plzni
Recenzováno: 27. ledna 2017

V září jsme vzali děti do zoo+dinoparku v Plzni. Neumím si představit lépe strávený den. Návštěva nám trvala kolem 6 hodin, děti řádili na hřištích, v dinoparku na atrakcích, počasí bylo úžasné my dospělí jsme si "odpočili", když jsme konečně mohli také na zvířátka. Spousty zajímavých expozic, krmení. Nádherná zoo, krásné prostředí.

Poděkujte uživateli Štěpánka M.
K dispozici jsou novější recenze destinace Zoo Plzeň
Zobrazit nejnovější recenze

Recenzováno: 7. ledna 2017

Doporučuji vsem navštívit zoo Plzen, jsme Plzenaci a do zoo chodíme pravidelně každé 2 měsíce v létě i měsíčně ,každéj rok kupujeme permici a myslím ze se to vyplatí vsem vřele doporucuji

Poděkujte uživateli psulan.
Recenzováno: 31. prosince 2016

Velmi pěkná Zoo, která se neustále rozšiřuje a upravuje a stává se z ní lepší, a modernější Zoo, která je vhodná v kteroukoliv roční dobu. Kdysi jsem vyslechl radu od jedné ošetřovatelky, že Zoo je vhodná k návštěvě nejen v létě, kdy je hezky, ale v zimě, kdy se zvířata chovají úplně jinak než v létě, což po několika letech mohu potvrdit. zvířata se chovají jinak, jsou vidět jiné, které nejsou normálně vidět a lidí je tam méně, takže návštěvník se stává od zvířat objektem pozorování. nyní určitě doporučuji, návštěvu roztomilé lví slečny, vždy mne dostanou sovy a návštěva české řeky. takhle hezky udělané jsem nikde v žádný jiný Zoo neviděl.

Poděkujte uživateli vrbasvbf.
Recenzováno: 23. listopadu 2016

Rozsáhlá ZOO s plnou zajímavými kousky k pohlédnutí. Pro rybáře doporučuji výšlap na vrchol na českou řeku, byl jsem nadšený.

Poděkujte uživateli Navstevnik171.
Recenzováno: 22. listopadu 2016

Plzeňská ZOO bych řekl nejhezčí zoo v ČR. Vhodná k navštívení v létě i zimě. Pro rodiny i páry. Doporučuju si zarezervovat cely den. Pro rodiče s dětmi doporučuju dojet do zoo vláčkem z náměstí Republiky.

Poděkujte uživateli Jaroslav Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Plzeň, si také prohlíželi

Už jste navštívili Zoo Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!