Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“.Návštěva ZOO” 5 z 5 bublinek
Recenze Zoo Plzeň

Zoo Plzeň
Zaujímá 3. místo z 79 aktivity v Plzni
3 recenze
common_n_attraction_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“.Návštěva ZOO”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 15. února 2017

Pokaždé,když si chci udělat hezký den s vnoučaty,jdeme do ZOO...to nikdy nezklame.Nejraději máme lvi,žirafi,opičky.....ale ani ostatní nepřehlížíme..

Navštíveno v září 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Zdeňka S.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

193 recenzí od naší komunity

Recenze atrakcí (21)
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Září/děti/ideální”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 27. ledna 2017

V září jsme vzali děti do zoo+dinoparku v Plzni. Neumím si představit lépe strávený den. Návštěva nám trvala kolem 6 hodin, děti řádili na hřištích, v dinoparku na atrakcích, počasí bylo úžasné my dospělí jsme si "odpočili", když jsme konečně mohli také na zvířátka. Spousty zajímavých expozic, krmení. Nádherná zoo, krásné prostředí.

Navštíveno v září 2016
Poděkujte uživateli stepka548.
4 recenze
common_n_attraction_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“Zoo plzen”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 7. ledna 2017

Doporučuji vsem navštívit zoo Plzen, jsme Plzenaci a do zoo chodíme pravidelně každé 2 měsíce v létě i měsíčně ,každéj rok kupujeme permici a myslím ze se to vyplatí vsem vřele doporucuji

Navštíveno v listopadu 2016
Poděkujte uživateli psulan.
41 recenzí
Recenze atrakcí (19)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Dobrá ZOO”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 31. prosince 2016

Velmi pěkná Zoo, která se neustále rozšiřuje a upravuje a stává se z ní lepší, a modernější Zoo, která je vhodná v kteroukoliv roční dobu. Kdysi jsem vyslechl radu od jedné ošetřovatelky, že Zoo je vhodná k návštěvě nejen v létě, kdy je hezky, ale v zimě, kdy se zvířata chovají úplně jinak než v létě, což po několika letech mohu potvrdit. zvířata se chovají jinak, jsou vidět jiné, které nejsou normálně vidět a lidí je tam méně, takže návštěvník se stává od zvířat objektem pozorování. nyní určitě doporučuji, návštěvu roztomilé lví slečny, vždy mne dostanou sovy a návštěva české řeky. takhle hezky udělané jsem nikde v žádný jiný Zoo neviděl.

Navštíveno v prosinci 2016
Poděkujte uživateli vrbasvbf.
10 recenzí
Recenze atrakcí (4)
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Senzační ZOO”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 23. listopadu 2016

Rozsáhlá ZOO s plnou zajímavými kousky k pohlédnutí. Pro rybáře doporučuji výšlap na vrchol na českou řeku, byl jsem nadšený.

Navštíveno v říjnu 2016
Poděkujte uživateli Navstevnik171.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Plzeň, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj
Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Zoo Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!