“Milujeme zvířata”

Recenze atrakcí (23)
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Milujeme zvířata”
Recenzováno: 23. února 2017

Moc hezká zoo. Na to, že je to příměstská zahrada, je poměrně velká. Je spojená s dinoparkem, takže si můžete vybrat, co všechno chcete vidět a kolik času zde chcete strávit. Hodně si tu zakládají na flóře. Dá se tu strávit velmi příjemný a zajímavý den.

Navštíveno v srpnu 2016

Recenze atrakcí (12)
common_n_attraction_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“Neustálé zlepšování”
Recenzováno: 16. února 2017

Více než 8800 zvířecích jedinců na cca 21 ha. Dino Park, pravěká osada, Botanická zahrada, možnost občerstvení na pěti místech, která nejsou od sebe příliš vzdálena. Návštěva možná v kteroukoli roční dobu a vždy to má své osobité kouzlo.

Navštíveno v dubnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jirka P.
3 recenze
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“.Návštěva ZOO”
Recenzováno: 15. února 2017

Pokaždé,když si chci udělat hezký den s vnoučaty,jdeme do ZOO...to nikdy nezklame.Nejraději máme lvi,žirafi,opičky.....ale ani ostatní nepřehlížíme..

Navštíveno v září 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Zdeňka S.
Plzeň, Česká republika
31 recenzí
Recenze atrakcí (23)
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Září/děti/ideální”
Recenzováno: 27. ledna 2017

V září jsme vzali děti do zoo+dinoparku v Plzni. Neumím si představit lépe strávený den. Návštěva nám trvala kolem 6 hodin, děti řádili na hřištích, v dinoparku na atrakcích, počasí bylo úžasné my dospělí jsme si "odpočili", když jsme konečně mohli také na zvířátka. Spousty zajímavých expozic, krmení. Nádherná zoo, krásné prostředí.

Navštíveno v září 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Štěpánka M.
Plzeň, Česká republika
4 recenze
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Zoo plzen”
Recenzováno: 7. ledna 2017

Doporučuji vsem navštívit zoo Plzen, jsme Plzenaci a do zoo chodíme pravidelně každé 2 měsíce v létě i měsíčně ,každéj rok kupujeme permici a myslím ze se to vyplatí vsem vřele doporucuji

Navštíveno v listopadu 2016
Poděkujte uživateli psulan.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Plzeň, si také prohlíželi

Už jste navštívili Zoo Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!